Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Törött,2001-es Toyota Yarissza...

Tomokasz kérdése:

Törött,2001-es Toyota Yarisszal hogy jönnék ki a legjobban pénzügyileg?

Figyelt kérdés

Van egy 1.0-s piros Toyota Yarisom, sajnos összetörtem az elejét elég szépen.


Amiben biztos vagyok, hogy a motor, akksi, illetve egyéb ilyen részek nem sérültek, még utána haza is tudtam vele jönni, minden visszajelző lámpa is működik.


Ami a baja: a lökhárítót, oldalelemet, sárvédőt a bal oldalon cserélni kell, a motorháztetőt is. A váznyúlvány a bal oldalon elferdült, ez gondolom huzatásra szorul, a tengely elállítódott, balra áll a kormány egyenesben, a kerék befele dől. A zárhíd is elfelrdült, a hűtő belefe dől a motor fele, emiatt nagy hangja is van, amikor bekapcsolna hűtő. A fém, ami körülveszi a motort, védte meg az aksit, az áll befele a bal oldalon, illetve amiatt dőlt be a hűtő.


A kérdés, hogy hogy jönnék ki a legjobban. A Yarisok most 400-500körül futnak a használt autó piacon, megérné vennem egy sokat futott, más színű Yarist 150k-ért, és a kasztnit átraknom a másikra, vagy inkább bízzam az egészet egy karosszeria lakatosra, avagy már meg se éri megjavíttatni ezt az autót?

Elemek festésére ismerek embert, olcsóbban meg tudnam csinaltatni, de lehet hogy maga az alkatrész is mar tobbe kerulne mint az autó erteke.



2019. aug. 16. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj ajánlatot a javítására és eldöntöd könnyen,hogy mi legyen
2019. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb variáció amit tehetsz ebben az esetben az ha elbontod és a jó alkatrészeket szépen egyenként kiárulod, külön - külön, motor, váltó, ablakok, stb. stb. Így elég jó eséllyel kaphatsz egy jó összeget az eladott dolgokból.

A pénzt amit a kiárult alkatrészekért kapsz meg beleteszed a malac perselybe és összegyűjtögeted egy másik kocsira.

2019. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapjan ez inkabb gtk, mint nem.
2019. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leírás alapján elment a nyúlvány, akkor meg gazdasági totálkár. Kérdezz meg egy szerelőt/lakatost, de valószínűleg jobban jársz, ha eladod így ahogy van 100.000-ért.


(Elbontani törvényesen nem tudod, ezzel ne is próbálkozz)

2019. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!