Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek tényleg rondák a...

Szerintetek tényleg rondák a kombi autók, csak én szerelmesedtem bele az enyémbe?

Figyelt kérdés
Nekem egy golf4 kombim van,előtte volt minden,sedan,5ajtós,3 ajtós,de nagyon bejön a kombi,nem is vennék mást főleg nem sedant. Többen mondják,hogy így ronda ,úgy ronda nekem se tetszett régebben de most tényleg nem tudnák mást elképzelni.(nem munkásautó vagy ilyesmi,néha van csak kihsználva a csomagtere)
2019. aug. 17. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne másnak vegyél autót, hanem magadnak, a saját igényeid szerint. A legtöbb típusból szerintem is jobban néz ki a szedán változat, mint a kombi. Az viszont vitathatatlan, hogy a kombi sokkal praktikusabb.

De nekem például a 2-es Megane, a Peugeot 307, a 1-es Focus, a VW Bora, az Alfa 156 és a Skoda Fabia kombi változata sokkal jobban tetszik, mint a többi. Szóval nekem autófüggő is, szerintem vannak autók, amiknek a kombi forma kifejezetten jól áll.

2019. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek a kombik :) ha másnak meg nem, akkor ne az én auómat nézegesse.
2019. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem is szép mind.

[link]

2019. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem speciel külsőre nem jönnek be - ugyanakkor a praktikum híve vagyok, és ha erre lenne szükségem, nem gondolkodnék.

Most sem szép autóm van, hanem jó.

Ráadásul - mint már írták - magadnak veszel autót, ne a mások véleménye érdekeljen (és lehetőleg te se akard másokra ráerőltetni a sajátodat).

2019. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Számomra rondák, de mindenkinek más az ízlése. Nekem a legjobban a sedanok tetszenek, mégis 5 ajtósom van és valószínűleg ezután is az lesz, mert praktikusabb.
2019. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak őket fogadtam el:

[link]

[link]

2019. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

RS6 nevezhető szépnek, de a Golf IV gombi szerintem kombihoz mérten sem egy szépség. Ez pusztán a te elfogultságod a saját autód felé

(Nekem is volt Golf IV-m, nagyon szerettem, szóval megértelek)

2019. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szépség olyan nincs is az autóknál.

Ha lenne akkor senki nem venne opelt, skodát vagy audit sem.

A használhatóság az első mindenki szempontjából.

2019. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amikor autót kerestem nagyon kerültem a kombikat, sőt a ferdehátúakat is. Ennek ellenére ferdehátú lett, de amikor látok egy olyat, mint az enyém sedanban, kicsit mindig bankodom. Kombit sosem vennék, van a családban egy c max és egy Nissan cube is, egyiket sem szeretem. Dehát ez ízlés kérdése.
2019. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan ami tetszik es van olyan ami nem... neha belegondolok, hogy egyszer veszek egy kombit csak azert mert jo nagy praktikus mas latvanyt add pl. 1 audi a5 kombiba egy videojatekba csak azert is kombit vettem belole mert az tetszett meg
2019. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!