Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Levehető vonóhorgos az autóm,...

Levehető vonóhorgos az autóm, forgalmiban nincs semmi a vontatmányról, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Külföldről behozott autó.


[link]


2019. aug. 17. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Honosításkor elbacták. Következő műszakin próbáld meg korrigáltatni.
2019. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Bele kell íratni műszaki vizsgánál.

Hát ha ritkán vontatsz és egyébként meg leveszed akkor nem gáz. Kicsi az esély, hogy belekötnek. Ha egyébként nincs ültetve brutál mód a kocsi meg nincs össze vissza tuningolva akkor nem hiszem, hogy csesztetnének. Nem is szokták figyelni a vonóhorgot.

2019. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:
75%
Magyarországon - elvileg - vizsgáztatni kell és a forgalmiba is be kell jegyezni.Szerintem az nem kifogás, hogy úgy sem akarom használni.
2019. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Az úgy sem akarom használni valóban nem kifogás, pár órája volt a kérdés, ott is leírtam, ha rajta van és nincs a forgalmiban, akkor a rendszám is ugorhat. De ha le van véve akkor kb észre sem veszik.

De vissza kellene vinni oda ahol honosítottad, ha már akkor nem figyeltél, hogy elcseszték és javítsák.

2019. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
63%
Feltehetően a honosításkor sem volt fent a helyén. Ezért úgy vették, hogy nincs. Nekem is 7 személyes az autóm. Honosításkor ki kellett nyitni a 6.7. ülést mert különben csak 5 személyes autóként szerepel a műszaki adatlapon. A teendők: A következő esedékes műszaki vizsgáztatás alkalmával szereld fel a vonóhorgot ellenőrizd hogy a világítás aljzat működik-e és úgy vizsgáztasd le. A vizsga után a kapott műszaki adatlappal kormányablakban kicserélik a forgalmit és kész. Remélem tudtam segíteni!
2019. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!