Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet kivenni jó sok...

Hogyan lehet kivenni jó sok lóerőt az autóból?

Figyelt kérdés
Látom neten itt ott, hogy 2000 köbös autóból ki esznek 300 +lóerőt, ilyet hogyan lehet elérni? Egyszerüen csak egy jó nagy turbot kell felrakni? Vagy hogy?

2019. aug. 18. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fogod a svájci lóerő-kiszedő készletet, megkeresed a megfelelő wattbontó csenyerét, és azzal kell benyúlni a motortérbe. Közvetlen a hengerfejnél lévő vájatba kell belehelyezni a csenyerét, de amúgy egyértelműen látszik a helye. De vigyázz, mert ha a rossz csenyerét használod, túl kevés, avagy túl sok lóerőt fogsz kivenni, amit utána csak szakszervizben tudnak megcsinálni. Vagy esetleg nem lóerőt veszel ki belőle, hanem Nm-t, az is galibát okozhat. Saját tapasztalatból mondom, hogy nagyon drága mulatság, ha ezek bármelyikét elrontod. Ha gondolod, írj privátot, ha Magyarországon laksz, szívesen kölcsönadom csenyere készletem, igazán minőségi, Németországban vettem még 2010 elején.
2019. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nyomaték szorozva fordulattal megkapod a teljesítményt, a dugattyú lökethossza szorozva a rá nyomó súllyal megkapod a nm-t vagyis a nyomatékot! Nem vagyok hüje, csak a lényeg az hogy nekem egy hatalmas bum bum bum rá van szükségem a motor térben, hogy minél több lovacskám legyen.... De akárhogy próbáltam kompresszoral fújni a levegőszürőt sem lett nagyobb bum :/
2019. aug. 19. 22:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Jól van Pistike,inkább kezdj el készülődni az iskolára, tudod, még néhány nap és kezdődik!
2019. aug. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hány lóerős a tolltartód?
2019. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem, te tényleg nem vagy hülye!

Mondjuk okosnak sem neveznélek, de bizonyára téged ez nem is zavar. :D

2019. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 robi1980 válasza:
2019. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kecsketáp válasza:
Mercedes-Benz AMG A35 Az is 2.0 és 306 lóerő.
2019. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!