Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy bukósisakot (FGN...

Rapper03 kérdése:

Vettem egy bukósisakot (FGN Helmet) kis 50 cm³ robogóm mellé. De néztem véleményeket és elég hamar tönkre mennek. Tudtok olyan oldalt vagy márkát ami elég jó sisakokat gyárt és megfizethető az ára. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 23:10
 1/6 A kérdező kommentje:
ja meg olyan kéne ami belül mosható vagy tisztitható
2019. aug. 21. 23:11
 2/6 dirtboy ***** válasza:
Mi az a megfizethető ár számodra? Illetve milyen fajta sisak? zárt, felnyitható vagy mifajta?
2019. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
40 e alatt felülnyitható ha van de meghallgatók mást is csak legyem belül mosható
2019. aug. 23. 02:54
 4/6 A kérdező kommentje:
végül vettem egy sisakot (W-TEC YM-617 - Corsa Black) elég jó az anyaga
2020. jan. 25. 14:05
 5/6 dirtboy ***** válasza:

Nekem az utas sisakom ilyen márka.

Árához képest kellemes csalódás volt, utasaim sem panaszkodtak rá, persze más kérdés higy a plexi mennyire karcálló vagy a héj kisebb ütésre is törik e vagy sem.

amúgy én nem ilyen sisakra gondoltam hanem arra ami úgy néz ki mint egy zárt sisak csak fel lehet nyitni az állrészét.

ezeket a sisakokat kismotorosoknak boltba járni ajánlanám. Rendes motorozáshoz nem mert alulról tulajdonképpen bármi be tud menni az arcod és a plexi közé.

Motorosoknál előforsul hogy alulról felkavarja a turbulencia a darazsakat, meheket stb. Ezért szokott lenni a sisakok áll részénél bogárháló.

egy ilyen fajta sisaknál ennek a veszélynek fokozottan ki vagy téve. Cserébe viszont nagy területet belátsz.

2020. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kis 50cm³ motororom mellé ez tökéletes...nem megyek túl gyórsan,lehet nagy motoroknál elég nagy baj lenne, viszont az a baj a sisaknak hogy a plexi hamar párásodik, ezért ködbe nem is nagyon megyek motorozni.Nagyon széles jól állítható, mosható.A másik sisakomat pedig kalapáccsal egy ütésre betörtem.
2020. jan. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!