Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan megfizethető szerszámkészletet, amiben mindent megtalálok, amire szükségem lehet autószerelés során?

Figyelt kérdés
Például villáskulcsok, racsnis kulcs készlet, ésatöbbi.
2018. dec. 27. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan szerintem nincs. Azt mindenki magának szedi össze és úgy veszi meg.

Lehet egy sorozat csillag-villás kulcsot, csavarhúzót, imbusz-torx kulcsokat venni készletben , dugó kulcs készlet, de ez még korán sem elég még a legegyszerűbb szereléshez sem.

Kalapácsok, flex, fogókból különbözőek, satu, heggesztő trafó, páka, emelők, ékek, stekk lámpa, kerékanya kulcsok, csőhosszabítók, stb.

Szóval még felsorolni is nehéz hogy mi kell hozzá.

De azt majd úgy is menet közeben tudod meg hogy mi kell neked.

2018. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Például egy Yato szerszámoskocsi felszerelve az alap dolgokkal jó lehet kezdésnek. De ez nagyon alap.

Sarokcsiszolót, fúrót, légkulcsot, gépi fejeket, olajszűrőleszedőt, rugóösszrhúzót, prést, satut, stb stb még venni kell mellé.

Egy ilyen kocsi 145 ezer Ft. Szerintem ennyit megér, de ez teljeskörű autószereléshez még kevés.

2018. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyrészt köszönöm, másrészt én ennél egyszerűbb dolgokra gondoltam, amivel mondjuk kiegyenlítő tartályt, olajat, bizonyos alkatrészeket egyszerűen ki tudok cserélni.

Egy komplett műhelyre nem szeretnék beruházni :)

Más fórumon egy ilyen tippet kaptam:

[link]

2018. dec. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!