Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani kezdő...

Tudnátok ajánlani kezdő sofőrnek olcsó kategóriájú autót? (Többi lent)

Figyelt kérdés
500.000-ig gondolkodtam, ennyi pénzem van:)
2019. aug. 22. 20:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és első autó !
2019. aug. 22. 20:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Össz-vissz 500ezer a pénzed?

Akkor max 300ezer a vételár, és azon is gondolkozz el, miből fogad fenntartani az autót, nem lesz-e túl nagy teher.

Van állandó jövedelmed, és abból mennyit tudsz az autóra fordítani?

2019. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs, én még iskolába fogok járni és nem az én nevemen lesz, szovaal jóformán nem is az enyém lesz 😂
2019. aug. 22. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ennyi pénzért normális autót venni!


Mindenképpen benzinest és manuális váltóst vegyél!


Opel astra


Suzuki shift


Ford focus



Nem tudsz esetleg valakitől kölcsön kérni 200 ezret?? Mert így könnyebb dolgod lenne sokkal!

2019. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És 500 a max.
2019. aug. 22. 20:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából iskolába(néha) és edzesre járáshoz kene meg persze hétvégeken neha eljarkalnek vele.:)
2019. aug. 22. 20:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Van fogalmad róla, hogy egy autó fenntartása kb mivel jár?

Kifizeted a vételárat, de azzal még nem érnek véget a kiadások, illetéket kell fizetni, és egy ilyen ár-kategóriájú autónál szinte biztos, hogy kisebb.nagyobb javítani valók lesznek. Olajat, szűrőket, vezérlést is illik azonnal cserélni.

Az, hogy tulajdonképpen nem is a tiéd lesz, azt jelenti, hogy nem is neked kell a fenntartásért fizetni?

Kötelező biztosítás, üzemanyag költség, és egy sok éves autónál bármikor jöhetnek elő kisebb-nagyobb hibák.

Valami kis köbcentis, közel 20 éves benzines autót vehetsz ennyi pénzből

2019. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Huu, ennyiért biciklit szoktak venni itt a felhasználók, de figyi, az egyik ismerősömnek az ismerősének a haverjának van egy Fiestája szervós ( de 220-ért kapsz szervó plusz klímásat is) és meg van vele elégedve, akkor az ismerősömnek a ismerősének a haverjának (de a másik nem az előbbi) neki van egy Swiftje és ugyan csak meg van vele elégedve. (Ezek véletlen sem én írtam én nekem egy S Mercim van a 2.5 tdi és drága volt meg annyira jó huuu nekem a legjobb mindenki más lúzer ).


Vagy ott az F Astra vagy Daewoo Lanos.


Lényeg , sok jó autó van 250-ért is. ;) (jó én kettőötvenért nem vennék semmit én a kavoárt is (ami a reggelim ) oroszból hozatom naponta repülővel) .

2019. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fárasztó.. Először legyen JOGSID! Aztán kocsi.. Amúgy meg neked nem kell az a kocsi.. Dolgozz keress lóvét. Majd ha mindez megvan akkor szóba jöhet a kocsi.. Nem a te neveden lesz.. Hülyén hangzik. Ne fárassz!
2019. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Veszel valami bontószökevényt 300-ért, átíratod, biztosítást kötsz, megtankolod, olajat cserélsz. És máris kb. elfogyott a pénzed.

Tudsz vele menni párszáz km-t, aztán letámaszthatod a ház előtt, mert nem lesz pénzed tankolni. És ekkor még szerencséd volt, mert nem kellett gumit, pályamatricát, ablaktörlőt, szélvédőmosót, egyebeket venned, és nem romlott el semmi az autón. Márpedig egy 20 éves autón kb. bármikor bármi elromolhat.

2019. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!