Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani kezdő...

Tudnátok ajánlani kezdő sofőrnek olcsó kategóriájú autót? (Többi lent)

Figyelt kérdés
500.000-ig gondolkodtam, ennyi pénzem van:)
2019. aug. 22. 20:39
1 2
 11/12 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Saját igaz történet, de lehet hogy bennem van a hiba:

Vettem egy 97es b Corsat jó helyről, a kínálat közepérol 270ert, 2015 novemberben. Az atírast, etedetvizsgat nem számolva. 353 e Ft-ot költöttem szervizre az eddigi 14 800 km alatt. Csak a főbb dolgok :4 új negyevszakos gumi, vezérlés +vizpumpa csere, új fékek elől hatul, 2 akksi, hengerfej tömítés csere (elgurult a gyógyszerem es megijesztettem kicsit, nem kellett volna), első futóműben pár apróság, kipufogó rendszer vegig.

Nem költők fölösleges hülyeségekre mint nagykeréknagyzenenagyszárnykicsiszoknya, egy apró nyuszogas miatt nem viszem szerelőhöz, az olajat én cserélem.

Ez a "második" autó, szinte csak városban fut 3-10km távolságra.

Szóval az olcsó autó is draga. Ezek ellenére sem vagyok hajlandó új, vagy drága autót venni.

Szóval osszál, szorozál, hogy kell e autó.

2019. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
7-es,9-es,10-es. Egyrészt, hogy a méteres kékeres lópéniszbe ne lenne jogositvanyom, KEZDŐ VEZETŐ. Másrészt világosan leírtam, hogy amúgy nem az én nevemen lesz de én fogom kifizetni, szóval nem én fogom fenntartani(Bar ha jól tudom ha nincsen állandó jövedelmem nem is lehetséges de lehet rosszul tudom), meg nem is ez volt a kérdés 😂😂 Rossz szokás ez a magyaroknak, hogy feltesz egy apró kérdést valaki és egyből a szálkát keresitek benne, tisztelet a kivételnek és köszönöm a normális válaszokat!:)
2019. aug. 23. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!