Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó autót ajánlotok...

Milyen olcsó autót ajánlotok egy kezdő középiskolás lánynak?

Figyelt kérdés

Nemsokára végez hugom a jogosítvánnyal, és meg szeretném lepni. A keretem rá átírással és egyéb felmerülő költségekkel együtt 800-900 ezer. Tudom nem sok, de egy kezdő autóhoz elég lehet. Nem kell hogy túl gyors legyen, sokkal inkább biztonságos és könnyű lehyen vezetni. Nagyon max 1.6-os motorral.

Nem ismerem az autókat, sajátomat is ismerőstől vettem. Ezért kell segítség. Milyeneket nézzek amik ennyi pénzért vállalhatóak és nem veszélyesek?


2017. szept. 12. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Swift, Peugeot 207, Renault Clio, Ford Fiesta, Opel Corsa, Toyota Yaris...
2017. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hugodnak te veszel? Nem akarsz engem is örökbe fogadni? Csajos autót akarsz? Vw lupo, Seat Arosa, vagy Wv polo 1.4, Skoda Fabia 1.4,
2017. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az konkret.. swift
2017. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kettes Swiftből szerintem már lehet találni ennyiért, az egy nagyon jó kis autó, én imádtam vezetni. Jó fej vagy :)
2017. szept. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én a VW Polot ajánlom. Az már nem Swift kategória, az 1.4-es motorral keveset fogyaszt (igaz olajat eszik rendesen), és van benne elég erő a városba, autópályán is tűrhető de nem fogja megölni magát. Extrák is vannak benne, klímával és fűthető tükrökkel is fel van szerelve néhány, van belőle pofás bézs belsős változat. A barátnőmnek van ilyen, én is megyek vele sokat, 230 ezer km után is abszolút rendben van, karban volt tartva és nagyobb baj soha nem volt vele, csak az elektronikával vannak apróságok (pl. az ablak néha másfelé akar húzódni mint amerre szeretném).
2017. szept. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy azért ajánlom főleg mert főleg a kereklámpásnak (modellfrissítés előtti, 2001-2005) cuki nőies dizájnja van, és mint mondtam, azért ez nem ugyanaz mint a Yaris meg a Swift. 700-800 körül már vannak nagyon szépek.
2017. szept. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

És te is fogod tankolni, szervizelni neki?

Ennyiért olyan autót kapsz, amihez azért alkalomadtán hozzá kell nyúlni, kisebb nagyobb dolgokat javítani.


Egyébként VW Polo, Corsa, Fabia bőven elég és ennyiből kijön, sok légzsák legyen benne

2017. szept. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Meglepni? A hugodat?

Lehet hogy neki tetszik valamelyik típus, te meg majd megleped egy olyannal ami nem tetszik neki. Csak hogy meglepetés legyen.

2017. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jókat írtak eddig is, én még a Nissan Micra-t dobnám be, mint csajos kocsi.
2017. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Yaris.
2017. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!