Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra c 1.9 cdti fehér...

Opel vectra c 1.9 cdti fehér füst mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Olvastam már utána de úgy konkrétan nem tálatam rá választ gondoltam hátha ti tudtok segíteni. Volna egy olyan jelenség hogy üzenni hőfokon például hirtelen gyorsításnál nagyobb fordulaton kb 3000 főleg éjszaka észre napkozben semmi hogy a vissza pillantoban fehér füstöt hagyok magam után abból gondolom hogy füst mert elég sokáig látható. De viszont sem olajat sem hűtő vizet nem eszi nem forralja a vizet se semmi ilyesmi problémát nem vettem észre. Ha jól tudom ezeknek van ilyen öntisztító módjuk hogy üzemi hőfokon és tartós 2500 körüli fordulaton kitakaritja magát. Valakinek van valami tippje ötlete vagy mehetek szervizbe?
2019. aug. 23. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nappal nem füstöl akkor semmi baj.

Csak a vissza pillantóból tűnik füstnek az.

Gőz és forró pára.

2019. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megválasztották a pápát.
2019. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
CDTi=szar
2020. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!