Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy butaság lenne?

Nagy butaság lenne?

Figyelt kérdés
Akarok autót venni. Ez az autó már 10 éves és 220-250ezer km van bennük. 7-8 ezer euró körüli áron vannak. Érdemes ennyi pénzért ennyit futott autót venni vagy butaság?
2019. aug. 27. 13:14
 1/7 anonim válasza:
Nem lehet csak az alapjan eldönteni, hogy hany eves es mennyit futott. Miyen marka, milyen Modell. Benzin, dizel, hibrid?...
2019. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Most nem értem a kérdést!


Mi döntsük el helyetted hogy neked mi a jó és mi a nem jó...?


Most egyáltalán mennyi a kereted?


Nyilván minél fiatalabb és keveset futott autót jobb venni...


Meg ez millió dologtól függ... ezt mi nem tudjuk eldönteni helyetted!


Én személy szerint 150 ezernél többet futott autót nem vennék!

2019. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

7000-8000 euró, ha jól számolom az olyan 2-2,5 millió forint. Ennyiből szerintem egész jó autókat is lehet már venni.

10 éves és 220-250ezer km, ez nekem pont olyan határeset. Ha nincs széthajtva, jó műszaki állapotban van, akkor simán lehet vele még 4-5-6 viszonylag gondtalan éved. Ennél tovább reálisan nem terveznék egy középkorú autóval. Nem tudom milyen autóról van szó, ha jól sejtem ez valami ex prémium hogy 10 évesen 250ekm-rel is még 2,5 misit kérnek érte. Átlag alsó-középkategóriás autóknál ilyen paraméterekkel általában 1-1,4 M környéke szokott lenni az ár.

2019. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vw passat cc lenne a kiszemeltem. Nagyon pöpec állapotban van és minden rendben az autóval
2019. aug. 27. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy jobb CC közel 3 millió forint, ami úgy nagyjából egyben van és nem ér nagy meglepetés.

Tartalék nélkül, ilyen sokat futott autót venni, gondolom turbós lenne amit néztél, tehát számold rá annak a költségeit is.


A Vw meg szintén az a fajta lett a Tfsi, tsi korszak óta, mint egy szarabb bmw, audi, tehát kell rá a pénz jócskán, ha azt akarja az ember hogy hibamentesen üzemeljen.

2019. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én Mazda 2-esem 5 évesen, 16.000 km-rel volt 7500 Euro. Egy 10 éves, 220.000 km-es VW nem ér 7000-ret, szerintem.
2019. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kifejezetten fontos számomra a tágas és kényelmes autó. Nem csak A-ból B-be akarok eljutni
2019. aug. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!