Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan, mivel tudom kitakaríta...

Hogyan, mivel tudom kitakarítani a lerakódott kormot a motorom kipufogókönyökéből?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki lehet esni oldószerekkel, de az nem sokat fog kihozni belőle. Viszont egy "oxigénhegesztővel" ki lehet égetni, csak ekkor a bevonatnak búcsút kell mondanod. Leszereled a könyököt, lekapsz róla minden bilincset, tömítést, rögzítőkampót, bármit, aztán begyújtod a pisztolyt, odatartod a könyök egyik vége elé, belefújsz és elkezded a belsejében égetni a kormot. Mikor már szépen izzik, elzárod a dissous-gázt és csak oxigént adsz neki. Szépen ki fog égni belőle minden korom, de a könyök bevonata elég hamar tönkremegy tőle, mert nem bírja a folyamatos magas hőmérsékletet.
2010. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Gondoltam, hogy valami ilyesmi módszerrel megoldható, de ez, ahogy írtad is, tönkre teszi a felületet és utána már rozsdásodni fog. Lehet, hogy veszek egy újat 2000 Ft-ért, nem kinlódok vele. Még egyszer köszönöm válaszod.
2010. júl. 14. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:

nem írtad, hány köbcenti, és hogy automata, vagy manuális váltós. 2T/auto-váltósra a tanácsom: tartós félgáz min 5 km-en keresztül, /manuálisnál u.ez, 2-esben.


15/F

2010. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy számít. :) Simson robogó az áldozat. Köszi a választ! :)
2010. júl. 17. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!