Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Női sofőrként szoktatok kapni...

Női sofőrként szoktatok kapni dicséreteket?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy megjegyzik, milyen jól vezettek, vagy akár ilyen csipkelődés is belefér, hogy úgy vezettek, mint egy autóversenyző.

2019. szept. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Bár nem vagyok nő, de meg szoktam dícsérni azokat a nőket akik jól vezetnek.
2019. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Se pozitív, se negatív megjegyzéseket nem kapok.

De amikor ül mellettem valaki, akkor eleve visszafogottan vezetek. Máskor meg senki ismerős nem látja.

2019. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Nők úgy vannak a vezetéssel, mint férfiak a főzéssel...


Én már azokat is megdicsérem, akik nem a kormányra felfeküdve vagy nem a kormány alatt kinézegetve vagy nem ölbevett kormánnyal vezetnek.

:-)

2019. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Buta ember az, aki a nemek alapján mond véleményt.

Női sofőr vagyok, dinamikusan és biztonságosan vezetek. Utálom, amikor valaki bármiben lenéz vagy lekezel mert nő vagyok. Így amikor megcsináltam a jogosítványt, többet gyakoroltam mind a kreszt, mind az autóvezetést mind a legtöbb ember. Nem azért, mert béna voltam (már kiskoromtól apám tanított) hanem azért, hogy még véletlenül se essek bele a tipikus sztereotípiákba.

Igen, sokszor hallom, hogy jól vezetek. De sajnos a legtöbb nő beéri annyival, hogy beül az autóba és gurul:(

2019. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!