Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, aki 3.5 tonnás...

Van itt olyan, aki 3.5 tonnás iisteherautó sofőrként dolgozik? Nehéz ilyen munkát találni?

Figyelt kérdés

Kb 5 éves korom óta kamionsofőr szeretnék lenni, mióta apám először elvitt magával kamionozni. Most 20 éves vagyok és úgy döntöttem, hogy szeretnék lépni felé egyet.

Jó lenne a C és E jogsira összeszedni a pénzt és jó lenne egy kisebb, ee mégsem személyautóval tapasztalatot szerezni. Hogyan tudnék ilyen munkát szerezni? Akár futárszolgálatnál, akár áruszállítás, vagy bármi, ahol kisteherautót vezethetek. Hogy kezdjek neki a munkakeresésnek és milyen papírok kellenek a jogsin kívül?


2015. jan. 7. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hivatásos jogsi, árufuvarozói vizsga

Valamint profession.hu

jobline.hu


etc. ez nem túl bonyolult, és a feltételek is le lesznek írva

2015. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hivatásos, általában minimum 2-3-4 éves jogsi, erkölcsi bizonyítvány.

Futárcégeknél mindig üresedés van. Pl. GLS, UPS, DHL, TNT, stb.

Nagyon hajtós meló, nem sokan bírják mert rengeteget kell szaladgálni. Meg nem is egy álomfizu.


Én régen vezettem 3,5 meg 5 tonnás Sprintert, de ott nem össze-vissza kellett menni, hanem jó hosszú utakon, raktártól üzletig, üzlettől raktárig, meg nagykerbe, meg stb.

Szerettem, mert jó fizu volt és pont az a korszakom volt hogy legszívesebben még alvás helyett is vezettem volna, ha leültem egy székre, néha kerestem a kormányt :D

2015. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!