Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen enduroval hány köbcenti...

Milyen enduroval hány köbcentissel lehet már terepen komolyabban motorozni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

én szeretnék venni egy motort,szinte csak terepen használnám.

17 vagyok.

Yamaha dt 125 milyen tanulómotornak?

lehet vele is komolyabban terepen menni?

pl én füvöb,kicsit dombos helyeken akarok,nem akarok meredek homokon és földön menni vele,csak földúton,sokat füvön,kavicsos úton,erdőben esetleg.

Néztem youtubeon videókat yamaha dt 125-ösökről,azért ők már elég jól mennek terepen nem?,vagy esetleg husqvarna wr125?(ő már 40 le)

vagy milyen motort vegyek 125-öst tanulónak (enduro,cross)amivel komolyabban tudok is menni terepen?



2011. okt. 30. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az jó lesz ilyen lazább terepre. Vagy Sutuki TSR, esetleg valami 250-350es 4 ütemű pl DR, XL, XT
2011. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hokonbaszlak ***** válasza:
Öcsi ha még nem motoroztál akkor dt erős lessz neked.Kavicson 1 gáz fröccs még 2 be is eldob mint a szart ha rutin talan vagy..Ink tanulónak vegyél simsont érzed a motorozást a váltást meg terepen is h mire kell figyelni döntést meg stb..Olcsó is alkatrész is olcsó ..meg az nem dob el annyira...ha el is annak semmi baja se lesz..)
2011. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!