Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4. TDI 81kW vagy inkább...

Golf 4. TDI 81kW vagy inkább TDIPD 74kW?

Figyelt kérdés

Messze utakra járok és megbízható VW volt nekem előtte is.

Melyek beváltak? Jobban megy a PD? De drágább is javítani?


2019. szept. 2. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy különbség van, a PD elem, ennyi idős autónál pedig már az előélet és az állapot többet számít.

De javítsd meg inkább a töröttet, ahogy a másik kérdésednél is írtam

2019. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nincs törött, Renault Laguna 1-es van jelenleg.
2019. szept. 2. 13:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza, kipróbáltam egy 74-eset is és egy 81kW-t is, tényleg a régebbi 81kW jobb állapotban volt több kilométerrel is. 74kW-n hiába kevesebb km ha lekopva a kormány, ülés kicsit kiszakadva, ez az amaz... Húzása mint ha jobb lett volna de ha 81kW nem romlós motor akkor inkább holnap azt megveszem.
2019. szept. 2. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint írtam, kb semmi különbség köztük megbízhatóságban. Esetedben szerintem egyértelmű, van egy lepukkant, gyengébb autó, meg egy jó állapotú, erősebb...


Ezek az öreg TDI-k nagyon jól bírják a strapát, az állapot dönt, mindegy melyik motorral veszed. Nekem 110 lóerős volt, nagyon nem bántam meg, hogy nem kisebb lett.

2019. szept. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!