Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó újrafényezés otthon...

Autó újrafényezés otthon kompresszorral?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2019. szept. 3. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Autótól függ. Egy hároméves Audit biztosan nem fújnék, de egy húszéves Opelt megfújnám magam.
2019. szept. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1995 évjáratú Audi A4 B5 Sedan-ról van szó.
2019. szept. 3. 01:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt már lelehet, annak jó még ha nem is tökéletes.
2019. szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves Fiatot fújtam körbe kívül-belül Neoluxal. Szép nem lett, de legalább egyszínű és már 6 éve bírja.Azért azzal számolj, hogy elég sok munka van vele, még ha csak kívülről fújod akkor is.
2019. szept. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a motoromat(cbr600f4i sport) fényeztem újra,előkészítettem becsületesen,vettem egy Sata másolat pisztolyt,és Mipa 2 komponensű matt bázist vittem fel rá 3 rétegben ezt követően 2 réteg 2 komponensű lakkot.10 emberből 9 nem veszi észre hogy nem gyári fényezés,pedig soha nem csináltam,youtube-os videókból néztem az előkészítés és a festés menetét.Ha mégegyszer csinálnám még jobban sikerülne.Egyedüli problémát otthoni körülmények között a por jelenti,én kibéleltem fóliával a garázs teljes belterét,falakat-mennyzetet-talajt,fényezés előtt lepermeteztem mindent vízzel,és a lehető legkevesebb mozgással festettem,így is lett benne néhány porszem..de memutattam egy fényezőnek,és azt monta hogy összességében első nekifutásnak remek munkát végeztem,kb 2 év múlva újra eljátszom,persze új színt kap..
2019. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gyakorlatod, akkor simán. Ha nincs akkor inkább ne.
2019. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 veterán vas ***** válasza:
100%
Furcsa a kérdés, hogy egy adott helyhez kötöd az autó fényezését. Ha adottak az eszközök, kompresszor, tartály, pisztoly, és van gyakorlatod, akkor tök mindegy, hogy hol csinálod. Lehet az otthoni garázsban, a sógor fészerében, vagy a keresztmami fóliasátrában. Ahol a legkedvezőbbek a feltételek.
2019. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy autó fényezéséhez, egy hermetikusan lezárt épület kell... ezt te otthon nem tudod megteremteni...


Attól függ mit akarsz...


Ha neked elég az otthoni gányolás, tákolás akkor csináld... De ha szép munkát akarsz akkor szakemberrel csináltasd!

2019. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Régen is csak garázsban fújtak. És jó volt. Az a lényeg hogy ne csorogjon meg, ne legyen narancsbőrös.
2019. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 veterán vas ***** válasza:
54%

#9! Régen......


Igaz, anno az indiánok vizes bölénybőrt huzigáltak a tűz fölött (van füst/nincs füst alapon)úgy üzengettek a szomszéd hegytetőre, most pedig megnyomsz egy gombot és hallod/látod a nagynénit Torontóban.

Ezen azért lépjünk túl. :D

2019. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!