Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztam egy autót, mit tegyek?

Meghúztam egy autót, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Parkoltam, béna voltam, hagytam neki cetlit a számommal, de nem hívott még. Attól tartok hogy a szél (ami elég nagy volt) elvitte a cetlit. Felírtam a rendszámát hátha ezzel tudok valamit kezdeni. :/
2019. szept. 3. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire lelkiismeretes vagy ami dicsérendő, akkor esetleg a rendőrségen megkerdezheted a tulajdonos adatait rendszám alapján.

Nem fognak meghurcolni ezért. Esetleg meglepődnek, sokan lelépnek és kész. De ha esetleg látta valaki és felírta a te rendszamod akkor lehet ok keresnek mjd.

2019. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Kérdés az is h milyen auto volt és milyen mértékű volt a sérülés mert mondjuk egy 20 éves auto ami mondjuk már eleve ütött kopott a tulajdonos nem fog ebből problémát csinálni.

Jártam en is úgy h valaki végig húzta a bevásárló központ parkolójában az en fostalicska autómat és az elkövetőt jobban megviselte mint engem. Azóta van egy új autóm aminek a javítása elég zsebbe nyúlós ha valaki meghúzná az rosszul esne de ha utána megkeresne meg lepődnék.

2019. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez dicséretes hogy otthagytál egy papírt az elérhetőségeddel. Lehet az illető ezt pozitívnak könyvelte és direkt nem keres meg téged mert te lelkiismeretes voltál és a szándékot értékeli.

Vagy azt gondolja hogy kamuszám és eldobta inkább, vagy valaki kiszúrásból kiszedte és eldobta, vagy az illető dolgozik és még nem ment ki az autójához.

Szerintem várj pár napot és ha nem jelentkezik akkor a rendőrségen érdeklődj erről hogyan találhatnád meg rendszám alapján, mert kárt okoztál neki figyelmetlenségből és szeretnéd kártalanítani.

Egy próbát megér.

2019. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2019. szept. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!