Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meghúztam egy autót mit tegyek?

Aetilla kérdése:

Meghúztam egy autót mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem messze tőlem húztam megy egy kocsit parkolás közben sajnos. Mindkét jobboldali ajtón karcolás van kicsit be is horpadtak. A helyzet az hogy otthagytam egy cetlit a szélvédőn a telefonszámommal neki. Sajnos papír (kárbejelentő lap) nincs nálam mivel a biztosítóm ügyfélszolgálatára nem tudtam bemenni ( most kezdtem a munkahelyemen és ötig dolgozom minden nap.)Mik lehetnek a lehetséges lépések és mire számíthatok ezek után? Nagyon parázom mivel ez a harmadik napja hogy vezetek és nagyon szégyellem magam a történtek miatt. Köszönöm a válaszokat előre is.

2018. jan. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vársz. Majd felhív és megbeszélitek. Nem fogja leharapni a fejed, jófej voltál hagytál neki telószámot, és nem csináltál nagy kárt, tudja használni a verdát.
2018. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ott hagytad a telefonszámod a sérült kocsin tehát te minden telhetőt megtettél ha nem akartál a kocsijánál várni. Most a sérült kocsi tulajdonosánál a labda. Ha a cetlit elfujta a szél akkor vsz. megúsztad bár nem fair ez így. Te sem örülnél ha valaki meghúzná a te kocsidat és lelépne.
2018. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vártam rá egy órát, lehívtam édesanyámékat egy papírral és tollal mivel az nincs az autóban addig reménykedtem hogy a tulaj megkérkezik. Köszönöm a válaszokat, ezek most kicsit megnyugtattak.
2018. jan. 25. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon korrekt volt tőled ez a lépés. Nagyon sokan csak elsunnyognak :(.


Várd, amíg nem hív téged. Szerintem sem harapja le a fejed :). Kényelmesen le tudjátok zárni a dolgot.

2018. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!