Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Rám akarják fogni, hogy...

Rám akarják fogni, hogy meghúztam egy autót. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ismeretlen hívószámmal felhívott egy nő, hogy meghúzták az autóját és elméletileg én írtam egy cetlit a telefonszámommal és egy rendszámmal. (Ilyen nem volt. Nem írtam cetlit és nem húztam meg) Amikor ezt elmondtam neki, akkor kiakadt, hogy tagadom. Kérdeztem, de nem volt képes elmondani, hogy milyen rendszám áll a papíron és helyileg hol húzták meg. Amikor kérdeztem, akkor azt mondta, hogy tagadom és feljelent. Semmit nem mondott, csak ordítozott, hogy ez a szám van rajta és lecsapta a kagylót. Ez telefonbetyár lehetett, vagy valaki valóban meghúzta és az én számomat adta meg neki? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 15. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél.

Ha nem húztál meg mostanában autót, akkor nem fog történni semmi.

2019. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jokesphone, telefonbetyár app.
2019. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy app-hívott fel, nyugi.
2019. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Basszus. Leszedtem az appot és ugyanaz a szöveg volt. Jól megszivatott. 😂 Köszönöm a válaszokat! Rengeteget segítettetek. 😃
2019. aug. 15. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már csak az a kérdés, melyik ismerősöd szivatott meg..
2019. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki rejtett számról, vagy valami nem átlagos magyar számról hív, ne foglalkozz vele. Ha tudod, hogy nem húztad meg akkor ne is stresszelj ezen. Amúgy meg ez az app nem tud válaszolni. Engem is egyszer meg akartak szivatni vele, hogy gyorsan mentem. Kérdeztem, hogy mikor milyen kocsival? Erre csak mondta tovább a gépi hang. Elég levágós.
2019. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%
Nem szexelünk autóval!
2019. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:
29%

Jártam már én is hasonló módon.

Miután tudtam, hogy vétlen vagyok, nem magyarázkodtam, nem idegeskedtem, hanem egyszerűen kiröhögtem a hívót.

(érdekes, nekem is egy ismeretlen női hang hisztizett)

Másnap még egyszer próbálkozott, akkor ugyan úgy reagáltam.

Gondolom feladta, mert ez több mint egy éve történt. :D

2019. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!