Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.5 millió körül 2-3 személyre...

1.5 millió körül 2-3 személyre kényelmes pályaingázó autó?

Figyelt kérdés

Ingázni keresek 1,5-1,6 millió körül minimum kettő (én és a párom, de évek óta egy ismerősünk is jön velük, egy helyen dolgozunk) de lehet több ember számára pályára autót.


Csomagunk nincs sok, eddig a 2004-es fabia sdi-ben is elfért mindenünk. Csak 550 km végén már kényelmetlen volt.

Igazából fogyasztás, megbízhatóság a fő, de valamennyire kényelmesség is szempont.



Honda accord 2.2 ctdi-t néztem ki 2006-osat.


Nem gondolom, hogy egy erőbajnok lenne a 140 lóerővel, de nem szempont.


Teszteken dícsérték szerintetek?


2019. szept. 5. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A3-4, passat esetleg? Mondjuk egy 170 Lovas 2.0 pdvel? A 140 lovast direkt nem írom, mert egy hulladék... a 170 Lovas megbízható. Ezeknek a típus oknál fele annyi a fenntartása, mint egy Accordnak. De te tudod....
2019. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy egy 140 lóerős kocsi "erőbajnok" a Fabiahoz képest... Amúgy a koreai vonalon is nézelődnék a helyedben, egy minden törődést megkapott Hyundai vagy Kia is jó választás lehet.
2019. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Golf, Astra
2019. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Renault megane 3 ;)
2019. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!