Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért a Peugeot márka vezet a...

Miért a Peugeot márka vezet a legmebbízhatóbb autók között?

Figyelt kérdés

Amire én gondolnák az a Toyota lenne de nincs is benne.

Ami még a listán szerepel az pl az Opel is.


2019. szept. 6. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szokott az lenni hogy a köztudat 5-10 év késésben van.


Igen, annak idején a Peugeot nem volt megbízható de a Toyota igen. Erre a Peugeot összeszedte magát, a japánok még csak ültek a babérjaikon.

2019. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért a Peugeot márka vezet a legmegbízhatóbb autók között?"

Végiggondolva a kérdésedet, szerintem az a logikus válasz, hogy azért mert azt találták a legmegbízhatóbbnak.

Az Opelen nem értem mi csodálkoznivaló van. Motorikusan soha nem volt egy úton-útfélen lerohadó márka. Többek között pont ezért ennyire népautó manapság is. Ha megnézed, nem csak a jó öreg, egyszerű igáslovakból fut rengeteg, hanem újabb típusokból is.

2019. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló válaszát tökéletesen értem.

Ami a Peugeot kocsikat illeti az a mostaniak inkább úgy tudom. De lehet tévedek.


Második válaszoló az Opel nál úgy tudom sok a hiba pl váltó csere és motor hiba.Vagy nem?

2019. szept. 6. 12:35
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Pénz körül forog a világ.

Volt PSA-m és suzukim. Hasam fogtam a röhögéstől az ADAC meghibásodási statisztikájának olvasásákor.

Off: pl. Háború után kevés volt a disznózsír. Egyszerűbb volt eladni, hogy egészségtelen, mint hogy alapvető élelmiszerként hiánycikk.

pl. Egészségesen élnek az emberek, kevés cukrot esznek. A cukor-lobby megfinanszíroz egy tanulmányt, amely kimutatja, hogy az édesítőszerek cukorbetegséget okoznak.

pl. Fárasztó dolog kapálni: "Isten képére és hasonlatosságára teremtette az embert" -- Sokan elhiszik amit sokszor hallanak.

2019. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor egy 13as 14es astrát érdemes lenne venni?
2019. szept. 6. 13:34
 6/16 anonim ***** válasza:

Érdemes, az még a J széria, az 1.6 benzin vagy az 1.4 turbó ajánlott. Én idén vettem új 1.4 turbósat mert ez még szívócső befecskendezéses és nem kokszosodik annyira.

Persze mindjárt leszólják hogy nehéz, meg sokat fogyaszt és úgy az egész szemét.

Az enyém kijelző szerint 6,2 litert, valójában rátankolással mérve 7 litert fogyaszt városban. Pályán 120-nál 2500-at forog, csendes, és valós 5.5 liter a fogyasztása. A xenonlámpa pedig megér minden fillért.

2019. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Automatát vagy inkább nem?

Köszönöm!

2019. szept. 6. 14:13
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Automatát vagy inkább nem?"

Ez olyan kérdés mint: "Kurblival vagy önindítóval?"

1x veszel automatát, utána mást nem fogsz.

2019. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A francia autók sosem voltak rosszabbak,mint társai és 90%-nak nem is volt aki mondja.

Szóval ez nagy tévhit!

2019. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"A francia autók sosem voltak rosszabbak,mint társai és 90%-nak nem is volt aki mondja." Nekem volt 2x fracia. Először használt. Utánna új, mivel a használt eladhatatlan volt csak egy márkakereskedés számolta be újba. Az új trélerlakótól sikerült megszabadulnom. Soha többé. 30.000 kilométer bírt ki az új az első trélerezésig. Ipari hulladék. Azóta japánnal járok. 6 év 90.000 kilométer alatt 0 meghibásodás, beleértve az izzók kiégését.
2019. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!