Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért a Peugeot márka vezet a...

Miért a Peugeot márka vezet a legmebbízhatóbb autók között?

Figyelt kérdés

Amire én gondolnák az a Toyota lenne de nincs is benne.

Ami még a listán szerepel az pl az Opel is.


2019. szept. 6. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Folyt.

Aki francia autóról jót mond, annak soha nem volt autója. Semmilyen. Csak álmodozik.

2019. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%

#11 30ezer km-nél még garis egy autó itt látszik soha nem volt francia autód! :D

Bent vagyok a Honda és a Toyota club fórumba és ott sem arról beszélgetnek,hogy milyen jó reggeli napsütésben kv-t inni.

Szóval menj már a hülyeségeddel a japán a legjobb dumával.

Fel tudnám sorolni ismeretségi körömbe hányan löknék be a Dunába japán szarjait és most nem 15éves autókról beszélek!

2019. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

2013-2014-es J Astrák nekem pont kimaradtak az életemből. Korábban egy H Astrám volt. 300k km-t leautóztam vele különösebb meghibásodás nélkül. Sosem hagyott az út szélén, se motort, se váltót nem kellett benne cserélni. Szóval nem hiszem, hogy rosszabb lenne az átlagnál. Rossz hírű váltó talán az M32-es 6 fokozatú manuális, amiről hallottam. Ezekkel is főleg az 1.9-es dízelekben volt gond. Mivel 320Nm nyomatékig terhelhetőek. Az 1.9cdti alapból is ennyit tudott, tehát eleve határterhelésen volt a váltó. A sok jóskapista meg megcsipszeltette a motort 400Nm-re, aztán csodálkoztak, hogy a váltó csak ideig óráig bírta a túlterhelést. Na ők kürtölték tele a világot, hogy micsoda egy hulladék az Opel "összes" váltója. A körülményekről persze ilyenkor nem esik szó. Így keletkeznek a sokszor alaptalan városi legendák...

Most egyébként egy K Astrám van. Még csak 1 éves, 25.000km-t mentem vele. Egyelőre tetszik, hosszútávú tapasztalatom még nincs vele. Ha már egy korábbi hozzászólásban szóba került: Ebben ledmátrix fényszóró van, a H-ban még kanyarkövető xenon volt. Egyik sem rossz. Nekem személy szerint a xenon jobban tetszett a lednél. Hosszú távú éjszakai vezetésnél valahogy kellemesebb a szemnek a fénye. A led nagyon kontrasztos, nagyon vakítóan fehér, nekem fárasztja a szemem hosszú távon.

Francia autóm soha nem volt. Cégnél ahol dolgoztam voltak Citroenek. Volt több már nem is olyan fiatal 7-8-9 éves is. Tudomásom szerint ezek sem hibásodtak meg extrém sűrűn. Ha arról lenne szó Peugeot-t is vennék. De csakis újonnan. Ha tényleg annyira rossz, évekig megcsinálják garanciából, utána legrosszabb esetben eladnám. Vagy az is lehet hogy kellemesen csalódnék benne és bebizonyosodna hogy nincs mindig alapja az előítéleteknek. Vagy ha volt is alapja valamikor a múltban, az nem örök érvényű. Egyedül a belterük, műszerfaluk nem tetszik a Peugeot-knak, de mondjuk ez szubjektív dolog.

2019. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"látszik soha nem volt francia autód!" Rosszul látod.
2019. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Hol van ez a lista? Valószínűleg valami ökörséget találtál. Az első 3 helyen még mindig japán gyártók állnak, név szerint Toyota, Honda, Mazda, aztán jön a Kia, majd Subaru és így tovább. Francia autó nincs is a top 20-ban. A többi válaszolót se értem, hogy miről beszél. A lényeg, hogy amúgy a mostani Peugeotok teljesen jók, de messze nem a legmegbízhatóbbak. Azok még mindig a japánok, aztán a koreaiak.
2019. szept. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 A kérdező valószínű az angol vevő elégedettségi statisztikát kérdezi,és ott valóban a Peugeot-val vezet.
2019. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!