Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjszakai sebességmérés?

Éjszakai sebességmérés?

Figyelt kérdés
Elég későn, 0.30 körül Dormándon elhaladtam egy rendőrautó mellet, ami pont velem szemben, az út ellentétes oldalán állt. Számíthatok csekkre, vagy ilyen későn nem mérnek már?

2019. szept. 7. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mérhetnek éjjel is igen. Majd kiderül traffi volt vagy sem. Ezen már kár idegeskedni.
2019. szept. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Természetesen mérhettek.

Ha kevesebb, mint 15-tel lépted túl a sebességhatárt és nem állítottak meg a helyszínen, akkor megúsztad.


Ha viszont több, mint 15-tel lépted túl, az már elég jelentős túllépés, szóval egy szavad nem lehet, ha megkapod a minimum 30 ezres csekket.

2019. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan szabály hogy csak X és Y óra között lehet sebességet mérni. A nap 24 órájában bármikor mérhetnek, ha ahhoz van kedvük.
2019. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen mérhetnek, de nem igen szoktak. Nincs értelme az óránként 1 elhaladó autó miatt beüzemelni a trafit. Ha mértek volna, akkor meg is állítottak volna jó eséllyel. Inkább csak ott aludtak járőrözés címén.
2019. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es dehogynem. mennyiből tart alvás közben beállítani a trafit a jobb1-be?


én is többször találkoztam már kisebb községeknél éjszaka hasonlóval, a fényszóróm fénye visszatükröződött a trafi prizmáin vagy mi az...lehet, hogy óránként csak 1 autó megy el, de mivel nincs forgalom, az autósok 99%-a 70-80-al robog át az ilyen kistelepüléseken, szóval elég jó statisztikát zárnának még így is.

2019. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!