Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan autós menetrögzít...

Tudtok olyan autós menetrögzítő kamerát ajánlani, ami jó minőségben rögzít és a GPS-koordinátákat valamint a saját járművem sebességét is ráteszi a felvételre?

Figyelt kérdés
Különösen örülnék, ha olyat tudtok írni, ami indításkor automatikusan rögzít Fulll HD-ben. Az meg hab lenne a tortán, ha ceruzaelemről is működne.

2019. szept. 7. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Prestigio Roadrunner 545 GPS van. Kb 1 hónapja van meg, eddig tökéletesen működik. Rögzít koordinátát, időt, sebességet, mindent, amit kell. 1080p a max felbontás és 30 fps, így majdnem 5 és fél órát tud rögzíteni 32GB-s kártyára (ez a max kártya, amit támogat). Youtube-on van pár tesztvideó, azok nem túl meggyőzőek, de ott feltöltésnél jelentősen romlik a felvétel minősége. A valóságban viszont ha kártyáról nézed vissza, 100-110 km/h-s sebességnél is lazán leolvasható a szembejövő rendszáma.

Az egyelten hátránya, hogy gyenge az akksija, majdnem folyamatos töltést igényel, ami szivargyújtóról lehetséges. Ceruzaelemes kameráról pedig még nem hallottam, ennek ellenére lehet, hogy létezik valahol.

Árban egyébként 30k körül van, nem tudom, mennyit szántál rá, de a GPS-esek valahol itt kezdődnek. Viszont ahogy nézem, nem igazán kapható már, de talán külföldről még beszerezhető.

2019. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ceruzaelemes elég vicces lenne... olyan nincs!


Akksisak vannak de célszerű őket használat közben bedugni a szivargyújtóba.

2019. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ebay-en nézz szét , fele árban lehet kapni mint itt és tökéletesek.
2019. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!