Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsőbbseg adás?

Esztipeti15 kérdése:

Elsőbbseg adás?

Figyelt kérdés

Haliho. Ma történt velem. Telezöldnél balra fordultam és nem vettem észre hogy a szembejövő egyenesen jönne. Nem történt koccanás. Rámdudált de továbbhajtott. Kamera volt a kereszteződésben.

Szerintetek fel tud jelenteni? Vagy videót lekérni? Félek nagyon. Ui.: éjszaka volt



#autó #feljelentés #elsőbbségadas
2019. szept. 7. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki bajlódik ezzel? Máskor vezess óvatosabban!
2019. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel tud jelenteni ismeretlen tettest, de a rendőrség egy másodpercet sem fog ezzel foglalkozni, még akkor sem, ha esetleg volt fedélzeti kamerája és rögzítette a rendszámodat. Mellesleg egymillióból egy olyan kretén sofőr van, aki ilyen esetben feljelentéssel bajlódik. Ez egy totál mindennapos szitu.
2019. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat megnyugodtam.

És legközelebb tényleg sokkal jobban fogok erre figyelni.

2019. szept. 7. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:

A szabályokkal tisztában kellene lenni...

Nem fog senki feljelenteni, dudált, elküldött anyádba, csak nem hallottad, már rég elfelejtette

2019. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem lesz, nem kell félned. De mint írják ha lenne is feljelentés csak kiröhögnék vele együtt.

Mert mi az hogy 5-10 km sebességnél majdnem koccanás volt, 20 centire esetleg elmentetek egymástól.

2019. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb városban napi szinten van ilyen. Főleg ha nem helyi az illető lehet fel se tűnik neki, hogy telizöldes a kereszteződés.
2019. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!