Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak suzuki swift...

Első autónak suzuki swift friss jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
Friss jogsisként gondolkozom egy suzuki swiftbe, kezdő autónak jó? 400 ezer forintért lehet e már kapni belőle jó állapotút ? válaszokat előre is köszönöm!

2019. szept. 8. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de nem biztos, hogy amit annyiért adnak, az olyan jó is.

Sajnos hajlamos szétrohadni az első lengőkarjának a felfüggesztése, ami belülről rohad.

Kívülről van, hogy nem látszik.

Nézegess inkább más típust, pl F astra, annak bölcsős az első futóműve, és a bölcsője nem rohad.

Hasonló árkategória.

De valami szakit vigyél magaddal.

Ne olyat, aki csak lealkudja, hanem tényleg ért is hozzá.

2019. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Swiftből hamarabb kapsz ennyiért jó állapotút, mint F Astrából... persze ez nem garancia semmire. Én a Swiftet javaslom, kisebb is (könnyebb vele parkolni stb.), alkatrésszel is jobban jössz ki talán.
2019. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondják, hogy első autónak jó, mert olcsó hozzá minden, nem kell sajnálni ha meghúzod stb. De azért én inkább olyat vennék, amiben érdemi utasvédelem is van
2019. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ésszel nézz körbe, én 200ért vettem patika állapotút. Ha a saját nevedre íratod akkor viszont a 200as autó is 400ban áll meg, mindennel együtt
2019. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!