Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki krossz motorozik, mennyi...

Aki krossz motorozik, mennyi üzemóra jön össze egy évben?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motort, de a közelben nincs olyan motorosbolt, ahonnan alkatrészeket tudnék venni. Állandóan kifizetni a postaköltséget + várni is azért elég sok, ebay-ről még több idő. Fel lehet előre készülni nagyjából, hogy mikből érdemes többet venni, hogy legyen tartalékba, vagy ezt csak mindenféle tervezés nélkül csinálják?
2019. szept. 10. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudsz felkészülni annyira.

Nekem kb 25 üzemóra ment bele egy év alatt. Azt tudod csinálni hogy olajat meg szűrőket raksz tartalékba mert az kell. Egyszerre érdemes venni 4-5 olajszűrőt meg egy 10 liter olajat.

Blokk alkatrészeknél nem tudsz felkészülni mert szétszedés után tudja meg az ember hogy miket kell venni hozzá. Gumin meg ilyesmiken látni hogy lassan cserés, azt megtudod rendelni időben még... Amúgy meg kiszámíthatatlan motorok.

Nekem 4 ütemű volt. Nem vennék mégegyszer, max 2 T. És pályázni elég lenne a 125 ös

2019. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

25 üzemóra????

Az semmi! Azért kár volt megvenned!

Az egy intenzív motorozást jelent egy hét szabadság alatt!


Az összes ennyire csöves? A költségekről tudok, azzal már megbékültem, de hogy még ugyanannyi szart bevállaljak, az már nem fér el egy lapáton!

2019. szept. 10. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem ennyire volt időm. Futón kellett elvinnem, 50 kmre volt tőlem normális pálya, szóval felpakoltam a futóra, elautóztam egy órát, ott lepakoltam. Motoroztam kb 2-3 óra alatt kb 40-50 esetleg 60 petcet de az nagyon ritka volt, aztán visszapakolni azt haza autózni még 50 km. Szóval ez a max egy óra motorozás egy egész délutánt emésztett fel. Havonta kétszer motoroztam vele kb. Mivel ilyen ritkán mentem így kb minden motorozás után volt egy hét elég kemény izomlázam. Ebből kiindulva hiába van neked egy hetes szabadságod hogy belehajtsd a 25 órát, max endúrózva fog sikerülni, de hogy te pályán motorozz egy hét alatt 25 órát azt nem hiszem el!!!

Én a sok macera meg időbefektetés miatt váltottam inkább endúróra. Kitolom az utcára, megnyomom a gombot és megyek

2019. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!