Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három japán márka közül...

A három japán márka közül melyik gyártja a legmegbízhatóbb, legtartósabb szívó benzinmotort? (Toyota, Honda, Mazda)

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik márka benzinmotorjai a legjobbak? Megbízhatóság,problémamentes használat, várható futásteljesítmény.. Mindhárom márka egyforma,vagy van különbség közöttük hosszú távon tartósságban?
2019. szept. 13. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Honda, Toyota, Mazda sorrend.
2019. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.
2019. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban karban van tartva.
2019. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

a toyota corollából eddig 60 milliót adtak el..


Amúgy ma már nincs különbség sem élettartamban, sem minőségben.


Ahogy előttem írták, a karbantartás a lényeg( gyári olaj, szűrő, és nem megfőzni)

2019. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

90es évekbeli japán szívó benzinmotorok mindhárom márkánál megbízhatóak.

Volt 1990es Mazda 626 2.0 Gt-m, világból kiment 400+Ezer kmvel adtam el. Motor hibátlan volt. Honda civic 6gen 1.5, 320 ezer kmnél hibátlan volt...


Manapság a Toyota és a Honda nem nagyon gyárt már szívó benzint. Maradt a Mazda. És szerintem egy 2.5 Mazda skyactive megbízhatóbb mint pl egy Honda 1.0 vtec turbo.

De ez majd bő 10 év múlva derül ki,hogy melyik a tartósabb. Jelenleg egyiknek sincs ismert típushibája.

2019. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!