Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem nagyon értek az autókhoz,...

Nem nagyon értek az autókhoz, a Citroen Xsara mennyire számít jónak? Nem a Picasso, hanem a sima személyautó? Benzines kellene.

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Kb a Swift, Opel kategória.
2019. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
15%
Francia!
2019. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolsz? [link]

Szerintem egy relatív régebbi átlagautó kategória. Egyik kollégámnak van ilyen, csak kombiban. Néha vannak nyűgjei. Pl egyszer volt valami elektronikai gond, mai miatt menet közben néha leállt. Ezen kívül általános dolgok: generátor, stabilizátor bekötő, stb... de egy ilyen korú autónál az előfordul. A kaszni elég jó. Ahhoz képest hogy ridegtartásban van az autó, kint áll utcán, minden eső alkalmával ázik, télen a sós időszakban is napi szinten használják, látványos rozsda nincs rajta.

Hátrány talán, hogy ez még csak Euro3-as. Pár éve Budapesten mikor szmogriadó volt, ő nem használhatta az autót, míg a csupán egy-két évvel fiatalabb, de már 4-es besorolású dízel(!) Opelemmel szabadon jöhettem-mehettem.

2019. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

A 2. válaszoló szörnyen képzett ezen a téren, már odáig is eljutott hogy azt is tudja, ez francia.

Nem semmi tudásról tett tanu bizonyságot.

2019. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ipecsek válasza:
Jó, megbízható kocsi.
2021. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!