Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehehen gyorsul az autóm?...

Nehehen gyorsul az autóm? (Mazda 3 - dízel)

Figyelt kérdés
Van egy 2005-ös Mazda 3 Sport 1.6 CD110 CE autóm, tavaly vettem és mostanában vettem észre, hogy nem húz annyira az autó, mint régen, például előzésnél is volt, hogy nem úgy gyorsult volna, ahogy kellene. Próbálgattam hogy padlógázzal 3-asban 80-nál nem megy feljebb, akkor van 3000-en a fordulatszám és ott megáll, de négyesben is jóval lassabban gyorsul, ötösben pedig 100-110 felé nehezen megy, pedig előtte lehetett vele haladni rendesen. Mik lehetnek a lehetséges problémák? Természetesen elviszem szerelőhöz, de érdekel.
2019. szept. 13. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Nehezen* elnézést :)
2019. szept. 13. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés üzemanyagot kap nincs erő benne. Azt kell kideríteni hogy miért.

Például a szűrő el lehet tömődve, de nagyon sok mindentől lehet ez. De lehet EGR szelep is.

2019. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább letilt ha 3000-nél nem megy tovább...
2019. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap mentem vele utána megint, akkor meg már pörgött rendesen, nem volt ilyen probléma. Pedig kb. 3-4 hete volt szervízben, akkor nem találtak semmi hibát, de akkor még én sem éreztem ezt.
2019. szept. 14. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!