Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidrotőke szerű csattogás mi...

Hidrotőke szerű csattogás mi lehet ez? Folytatás lent.

Figyelt kérdés

Hidrotőke, vezérműtengely, csapágyak kicserélve . Porlasztó fészek rendben van

Mi lehet ez ? Az autó húz, nem eszik többet mint kellene olajat ,vizet nem eszi .


2019. szept. 14. 12:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Általában akkor csinálja amikor kedve van ...
2019. szept. 14. 12:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Vezérlés jelre van rakva pontosan?

Nálam volt olyan, hogy valaki félrerakta nem kicsit, és a szelep belevert a dugóba.


De lehet még kopott dugó, ami billeg a hengerben, gyújtás ütemnél meg csattan egyet olyankor.

2019. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Helyre van rakva igen. Szerintem , ha nem lenne azt állandóan csinálná( nem okoskodok, csak így gondolom. :)). A dugattyú az nem állandó lenne? Mert jelen állás szerint hol csinálja hol nem. De felgyújtom ezt az ócska sz@rr. Ha nem lenne benne annyi km amennyi(332xxx), és tudnám, hogy rendes árat fizetnek érte rég eladtam volna... De én is digattyúra tippelek, vagy szelepre, mivel a hidrotőke , veztengely, csapágyak újak benne, a porlasztófészek meg rendben van. Mit tanácsolsz nekem mit tegyek? amúgy ment a zöld kéz. ;)
2019. szept. 15. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!