Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen 1.6 sr 8v benzin...

Volkswagen 1.6 sr 8v benzin normális jelenség?

Figyelt kérdés
Pár hete vettük. Észrevettem hogy ha parkolásnál csúsztatott kuplungot próbálok hasznàlni akár elôre menetben akár hátra (nem folyamatos jelenség, nem mindig csinálja) ha nem adok neki gázt maximum nagyon picit érzem a lábam alatt hogy a gázpedál benyomódik, a kocsi ugyanugy viselkedik mintha én adnék neki gázt fentebb emelkedik a fordulat kb 2000-2500re és jobban meg is indul a kocsi. (Hiába pici gázt adok érzem hogy elmozdul a labám alatt a gázpedál pár cm-el lejebb de aztán vissza kinyomódik. Így tudom csak leírni a jelenséget. Ugyanaz mintha én adnék neki nagyobb gázt, a kocsi ugyanugy viselkedik, csak végülis mégse én nyomom be a pedált hanem magátol nyomódik be) Parkolásnál ez picit kellemetlen. Mi baja lehet vagy normális ennél a motornál? Bocsi ha kicsit értelmetlenül írtam le, de remélem a lényeg lejön.
2019. szept. 16. 13:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!