Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell elindulni az autóval...

Hogy kell elindulni az autóval majd utána váltani?

Figyelt kérdés

Első órán voltam túl vezetésen, nagyon az alapokat vettük át. Az oktatóm azt mondta, hogy értelem szerűen kuplung benyomom, majd felengedem és ahol megmozdul az autó ott picit megtartom, lassan tovább engedem és utána gázt adok. Viszont most láttam egy videót, ahol még benyomott kuplungnál lép rá a gázra a srác, de csak nagyon picit(a többi ugyan az, felengedi, fogáspont után nagyobb gázt ad.)


Melyik a helyes?


Illetve váltásnál (1-től felfele) is meg kell tartani egy picit fogásponton és utána gázt adni, vagy miután benyomtam és betettem mondjuk 2-esbe, egyből levehetem a lábam a kuplungról, miközben gázt adok?



2019. szept. 16. 20:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én a 10. órámtól benzinesen tanultam, de azzal egyszer sem fulladtam le :D Viszont a dízelessel, amivel kezdtem tanulni, azzal többször is.
2019. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!