Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.2-1.5 millió forintból...

1.2-1.5 millió forintból milyen autót érdemes venni manapság?

Figyelt kérdés
Dízelekre gondolok. Minnél újabb legyen és minnél kevesebb szervízigénnyel. 2010 körülit ki lehet fogni ennyi pénzért? A válaszokat előre is köszönöm!
2019. szept. 17. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Van kereső a hirdetési oldalakon, kipipálod a neked fontos opciókat, és megnézheted mi a kínálat.

Arra semmi biztositék nincs, hogy a megvásárolt autóra viszonylag rövid idő múlva nem kell jelentösebb összeget költeni, ami egy dízelnél lehet kettős tömegű lendkerék, részecskeszűrő, turbó is...

2019. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen korú dízelek pont abban a korban vannak ahol már lehet kettőstömegű vagy részecskeszűrő baja...

Szóval nem árt a vételáron felül egy 200-300e-et félretenni!

2019. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyat amit alaposan átnézett szerelő a tulaj jelenlétében , masmilyet nem . Magántul.tôl érdemeses , a kinézett modellt csekkold le meg nezd meg a totalcar népīteletét , youtubeon a műhely prn sorozat is tuti .
2019. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első tudom, hogy hogy kell keresni köszönöm. Hiába adom meg, rákeresek és utána kiderül, hogy rossz autó gyakran előforduló típushibával. Gondoltam van valami ami ekkora keretből majdnem tuti vétel lehet,ami nagy általánosságban jó vétel.
2019. szept. 17. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Benzines Kiát vagy Hyundait, esetleg Toyotát!


Az a helyzet hogy ennyi pénzért nagyon de nagyon nehéz jó állapotú dízelt venni!


Lehetőleg franciát és olaszt ne vegyél, sok a baj velük!


Németet vehetsz, azok is jók!



Manapság, az az ember aki ésszel vesz autót, az Kiát és Hyundait vesz mert nincs ezeknél jobb ár - érték arányban! Egyszerű benzinmotorjaik vannak, keveset fogyasztanak és elég jól fel vannak szerelve extrákkal is!

2019. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Lehet kapni.Én Peugeot,Citroen hdi-t javaslom.A francia autók a legjobb ár/érték arányban vannak a kényelmét meg nem is lehet összehasonlítani a kategóriában.Egy ilyen motorral,ha karban van tartva a világból kimész max 5literrel.

Az #5 válaszoló meg hülyeségeket beszél ne higyjél neki.Volt Dci és most Hdi van több,mint 400ezer km van bent és a motor bontatlan.

2019. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen autót veszel csak Toyota legyen ha jót akarsz.
2019. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmondanád légyszíves, hogy miért csak Toyotát? Köszönöm
2019. szept. 26. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy Avensisem 2.2 d-cat 177ló és 400nyúton. Basz! Szerelőként apróbb dolgokat már csináltam benne így első kézből mondhatom, zseniális tervezés prémium anyagokból. Példa. Mikor megvettem, kolegám megnézte és az ablaklehúzó gombbal akart kiszállni az óriástulok és beszakította. Előtte Passatom volt, annál le kellett volna bontani az ajtót. Toyota, egy bankkártyával alányúltam kibillentettem a kapcsoló foglalatát, visszaraktam a helyére és kész fél perc alatt. Nem tört el semmi, csak szétugrott. Más dimenzó. Kormányozza a hátsó kereket egy egyszerű mechanizmussal ahogy megterheli a cenrifugális erő a külső kereket az mozdít pár fokot a hátsó keréken és ettől sokkal stabilabb a kanyarban. Meghát a világ legmegbízhatóbb autói a Toyoták. Tankolás, kötelező szerviz, gumik. Ennyi a kiadás. És nagyon kúpol! Audik bmwk megszégyenülve sunyítanak mögöttem miután megkúpolom őket. 8,9mp 0-100. Audikat 3000ig veri.X5 is sunnyogott má mögöttem kúpolás után. Csak TOYOTA! Ja?
2019. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kényeles, tágas, fűthető, elekrtomos még a középső tükör is autómatán sötétedik este, autómata lámpa, automata ablaktörlő, mindenhol zsák még térdnél is. Előtte egy tiptronik Passatom volt, az egy nagyon jó autó, kiemelkedik a sorból. Ezzel mégsem emlegetném egy lapon. Áj láv TOYOTA!
2019. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!