Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus ferdehátú ("csapott...

Ford Focus ferdehátú ("csapott fenekű") hol vegyek 10 éves körülit és 1 millió ft körül, hol érdemes keresni (please)?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Autók terén tájékozatlan. Egyetemre járok. Van normális ösztöndíjam. Most raktam le a jogosítványt.

Első autómnak feltétlenül/mindenképpen egy 2009-2010-es évjáratú,Ford Focus 1.6-ot szeretnék venni. Néztem a szokásos használaltauto.hu-n,de alig találok "normálisat". Mindegyik 200.000 km felett van,és vagy 1 millió,vagy felette picivel.

Több ismerősömtől hallottam hogy ugyanezt az autót 8-900 ezerért vagy 1 millióért vették,és 200.000 km alatt,szintén 10 éveset.

Hol keressek?

Facebook marketplace? Hasznaltauto? Mielőtt megvásárolnám el akarom vinni megvizsgáltatni vagy szülőm ismerős szervízéhez,vagy márkaszervízbe,a km óra állása és egyéb miatt.

Kérlek segítsetek.



Hol keressek? Budapesten lakom.


2019. szept. 20. 03:38
 1/3 A kérdező kommentje:

az utcán mindenhol ez az autó áll

hol keressek és halásszak ki egy relatíve jó km-órájú és normális árú ford focus 1.6-ost? :/

2019. szept. 20. 03:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Magánszemélytől mindenképp, autókereskedőtől csak egy tekert órájú akármit kapsz, irreális áron a valódi értékéhez képest.

KM-hez meg ne nagyon ragaszkodj, nem mindegy hogy pályán ment 300-at, vagy Budapesten ketyegett a macskaköves dugókban nyáron 40 fokban. És így ment 199 ezret. (40 ezrenkénti olajcserével....)


Jó a használtautó, de nézz helyet, hátteret, meg ne egy lazulós figurától vegyél, aki azt se tudja hol van épp.

2019. szept. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Állapotra érdemes autót venni nem km-re. Nézd meg a 2007-8 asokat is esetleg mert ugyan az a karosszéria stb. Simán kilehet fogni 1millió körül.

2019. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!