Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sedan vagy ferdehátú kivitelt...

Sedan vagy ferdehátú kivitelt érdemes venni? Ki melyiket szereti jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A sedan mutatósabb, a kombi praktikusabb. a ferdehátú számomra értékelhetetlen. maximum parkolni könnyebb vele. (már akinek ez szempont)
2016. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kombi
2016. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ferdehátú jobb.

Bármikor előfordulhat, hogy be kéne dobni egy kisebb bútort, vagy egy biciklit. Elég, ha évente 2x basszod fel magad ezen, megbánod, hogy sedant vettél. Tapasztalat :)

2016. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A ferdehátú fiatalos, a legtöbben általában azzal kezdenek. Nekem is az van most, tetszik a formája.

A sedan a középút(a korosztály itt mindegy), befér egy babakocsi is, vagy ha sokszor kell cipekedni, akkor is jó döntés lehet.

A kombi és a 7 személyes autók meg a nagycsaládos kategóriában vannak. Azokba már lehet pakolni, és el is lehet férni.


Tisztában vagyok vele, hogy nem tudok annyi mindent pakolni a ferdehátúmba, de nem is akarok. A csomagtere elviselhető, a kategóriájában egész nagy, és ami nekem nagy pozitívum, hogy a 185 centimmel is simán beülök magam mögé.

Lehet kerül bele egy mélyláda, úgy is marad csomagtér, aztán ha nagybevásárlás van, akkor max kiveszem arra az egy napra.

2016. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen autótól függ, nekem például elég a sedan is, most is az van, de volt kombi is, azz is azért vettem meg, mert jobban tetszett az adott modellből, mint a sedan.

Például a Mercedesek és a BMW-k igen csúnyák kombiban, de az Audik szinte mindig szebbek (szerintem) kombiban, mint sedanban, főleg a régebbi modellek.

Aztán soha nem tudni hogy mikor jön jól a kombi, például egy mosógépet, kisebb hűtőt, ágyat, talicskát, biciklit, bármit hazavinni, jól jöhet. Amúgy semmi hátránya nincs a kombinak a sedannal szemben, minimálisan hosszabb csak, menetteljesítmény nem romlik. Tehát annak ellenére hogy nekem nincs szükségem a komira, de ennek ellenére bármikor vásárolnék egyet, ha szép., vagy tetszik nekem.

2016. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!