Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékezéskor raz a kormány?!

Fékezéskor raz a kormány?!

Figyelt kérdés

Sziasztok kb 2 hónapja cserélték komplett fektarcsakat fékbetéteteket az automon de egyre jobban es durvabban ráz.

Mitől lehet?


2019. szept. 20. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Először leszedni megnézni hogy látszik e valami rajta, aztán megtakarítani fémtisztára mindent és vissza rakni.

Persze közben a többi részt is megnézni, úgymint a csapágyakat , lengéscsillapítókat , rugókat , rugó rögzítést.

Ha nem javul akkor ott szar anyagból van valami .

Lehet akkor újat kellene venni mindenből.

2019. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt legtöbbször a gyenge minőségű (legolcsóbb) féktárcsa okozza, vagy ha ki sem cserélik, vagy ha csere helyett felszabályozzák esztergával.
2019. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel!

Nekem is csinálja, de csak ha nagy sebességről intenzíven fékezek. Városi használatnál egyáltalán nem érezni belőle semmit. Rosszabb nekem évek múltával sem lett. Szerelőmnek többször jeleztem a dolgot, átnézte, de semmi rendellenességet nem látott, ami indokolná. Gumi, felni is rendben van, téli, nyári szettel is csinálja. Így együtt élek a dologgal, de azért kicsit zavar.

Mikor cserélve lett TRW tárcsa + betétek elöl-hátul cserélve lettek. Szerintem nem gagyi minőség, nem is a legolcsóbb.

2019. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Uj fektarcsaval nem szabad eroteljesen fekezni mert hullamosra kopik be
2019. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Ezt a hülyeséget honnan vetted?

Akkor így kellene kiadni az új autókat is, mert azokon is új tárcsa van rajtuk.

2019. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Behullámosodott a féktárcsa, mehet a kukába
2019. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-esnek annyiból igaza van, hogy nekem a tárcsákhoz mellékelve volt gyárilag egy kis papírka, hogy az első 100km-en ne fékezzek intenzíven. Nem tettem. Amúgy is inkább nyugis a vezetési stílusom, mint padlógáz-satufék. Ennek ellenére megvan ez a rázás, amit a kérdező is ír. Nem úgy kell elképzelni hogy kirázza a kezemből a kormányt, de van egy kis érezhető egyértelmű vibráció.
2019. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!