Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormány rángat fékezéskor, mi...

Adidas7 kérdése:

Kormány rángat fékezéskor, mi lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer csak szép fokozaton elkezdett rángatni a kormány és idővel egyre rosszabb lett, leginkább fékezéskor jött elő, de néha menet közben is, 80-130 között pl. A kerekek centrizve voltak. Amikor új féktárcsákat vettem, megszűnt a probléma egy olyan 1-1.5 hónapra, de most újra előjött, a fékbetéteket 2 napja cseréltük, tehát az sem lehet. Mi okozhatja a gondot ha nem ezek ?

2017. nov. 27. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lett megtakarítva a kerékagy a tárcsán ahova fel lett téve a tárcsa, szorul valamelyik csúszka, esetleg elfékezted a tárcsát
2017. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első tárcsán szó nem kell
2017. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Féktárcsa és fékbetét csere lesz ebből.
2017. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő munkahenger mozog rendesen?
2017. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kerékagy teljesen le lett takarítva.

A féktárcsa és a betétek tiszta újak, az ezelőtti is fél éves volt csak.

A hengerek is működnek.

2017. nov. 27. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megégetted a féket, az deformálhatja a tárcsát, ettől rángatni fog.
2017. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De 1 hónapja hogy megvan és semmi extrémhez hasonló fékezés nem volt, teljesen hétköznapiak csak.
2017. nov. 27. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek egy futomű beállitoshoz vinném ellenörizeteni a futoműt illetve a kerék összetartást , nagyesélyel állitani kell a futoműt , nekem fékcsere után látványosan nem ugy állt ahogy kellet volna , 30ezerért be állitották a futoműt és azota semmi gond , igaz nekem a gyári 215-ös fékek helyett 250mm-sek mentek fel meg 17-es alufelni

Amugy ha menet közben is üt/ráz akkor akár a kerék kiegyensulyozása is lehet a ludas amit jo el csesztek amikor centirozva lett , vagy el hagytad valamelyik centirsulyt mert rosszul ütötték fel és így nincs meg a rendes centirozás

2017. nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első blikkre nekem is a futóműbeállítás ugrott be.
2017. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!