Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teherautóban benne felejtettem...

Teherautóban benne felejtettem a soför kártyámat, pihenön van most péntek van legközelebb hétfőn megyek dolgozni, ha szerencsémre senki nem áll arébb a teherautóval akkor csak annyi a dolgom hogy hétfőn munkára rakom és vezetek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, pont úgy mint minden reggel.
2019. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi😀
2019. szept. 20. 18:22
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Be kellett volna adni a végző országot és hétfőn be kellene adni a kezdő országot. Nem tudom mennyire problémáznak azon ha ezt nem teszed meg.


Ha arrébb állnak vele akkor pedig nyomtasd ki a szalagot és írd rá a hátuljára hogy mi történt.

2019. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SándorÚr ***** válasza:
ha végző ország és kezdő országot beadod akkor semmi gond. Én mindig benne hagyom a kártyát, persze volt már úgy, hogy főnök arrébb állt, és persze köv héten kpm kontroll volt. Feljelentés volt, vagy mi, úgyhogy levélben bekellett küldenem mi történt, de nem lett belőlle baj
2019. szept. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha arrébb állnak vele, vegyék ki a kártyát. Amúgy beadod a célországot hétfőn és a kezdőt is és annyi, ezért nem szoktak szólni.
2019. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek.
2019. szept. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!