Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma egy idősebb nő körbefotózta...

Ma egy idősebb nő körbefotózta a kocsimat. Nem közteres. Mi lehetett a célja?

Figyelt kérdés
Este visszamentem a kocsimért. Egy óvoda előtt hagytam a járdán, mert délután nem volt máshol hely. Tábla mem tiltja, és az enyémen kívül még öt autó állt fenn. Ez egy széles beton placc, rendszeresen állnak ott autók. Ahogy közeledtem a kocsihoz, láttam, hogy egy idősebb nő buzgón fotózza minden oldalról. Először megtorpantam, azt hittem közteres, vártam mi lesz. De aztán láttam, hogy egy tréningruhás nő szemetesvödörrel a kezében. Aztán bement az egyik házba. Szerintetek?
2019. szept. 20. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bereccsentél az öreglánytól, hogy nem merted megkérdezni tőle? Inkább hazaporoztál füled-farkad behúzva és felteted a kérdést a itt...

Na az van, öregem, hogy az öreglány a helyi keresztmama. Kiadta rád a kilövési engedélyt, este már Don Cicco fog meglátogatni, valszeg egy lófej lesz reggel az ágyadban!

2019. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"...Egy óvoda előtt hagytam a járdán..."

"...Tábla mem tiltja, és az enyémen kívül még öt autó állt fenn...."


Ha előtted 5-en belehajtanak a szakadékba akkor utánuk mész a csordaszellemtől hajtva?

Hol vetted a jogsidat amúgy? A KRESZ tiltja a járdán parkolást - kivéve ha tábla ENGEDI!

2019. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Első ez mekkora :D


Egyébként attól még, hogy éppen áll ott más is simán lehet szabálytalan. Gondolom ilyen önkéntes rendőr a néni és kihívogatja a rendőröket/köztereseket, de már nem foglalkoznak vele. Így gyűjti a bizonyítékot a szerinte szabálytalanul parkolókról.


De tényleg szomszéd utcában nem lett volna jó parkolni?

2019. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De most attól, hogy valaki lefotóz egy autót, és beküldi x helyre, még nem küldenek ki büntit, ez gondolom nem így működik. Amúgy nem volt sehol hely, jöttek a parkolóban mögöttem is, csak jobbra mehettem volna, de ott is tömeg, úgyhogy hirtelen ez volt a megoldás. De direkt azért mentem vissza később, hogy elálljak.
2019. szept. 20. 21:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, ha szabálytalan, akkor miért csak az enyémet fotózta? Egy fiatal pár épp akkor állt oda, ugyanúgy a járdára, ügyet sem vetett rájuk.
2019. szept. 20. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Vigyázz, a hölgy a helyi CIA főnök!

Tanulság: vizsgázz újra KRESZ-ből.

Ui.: Bocs, ha sértésnek vetted, nem annak szántam.

2019. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Járdán nem szabad parkolni.

Egyébként mi ezt már nem fogjuk tudni megmondani neked, tőle kellett volna megkérdezni, hogy miért fotózta le az autódat.

2019. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 SándorÚr ***** válasza:
ne foglalkozz vele, unatkozó nyugger, úgy gondolja ő a helyi CicA főnök
2019. szept. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől tartani. Majd ha körbe pisili az autódat akkor aztán félhetsz, megleszel fogva és már nem tudsz szabadulni.
2019. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Teccik neki ilyent vesz az unokájának
2019. szept. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!