Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kutasok ti mennyi borravalót...

Kutasok ti mennyi borravalót kaptok naponta?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Napi 20 osszejon nappalosban

(Egy autopalyas omv kut)

2019. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
igen az bocsi kimaradt azt is írjátok oda melyik kút
2019. szept. 22. 20:20
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy hallottam régebben, hogy az úgy megy mint a koldus maffia, a borravalót beszedik a kutasoktól és a hatalmi láncban mindenki leveszi fentről a részét és a maradék van visszaosztva a kutasoknak. Nem tudom ez még így működik-e.
2019. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Aligha írja meg bárki is a valóságot. Nem vagyok kutas, hanem sofőr és évek óta kártyával fizetek és elköszönök. Nekem sem adott még soha senki borravalót, de a szociban én is adtam.
2019. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Én se adok sosem, se mint magán ember , se mint kamionos.

De biztos van az a réteg aki ad, mert az nagyon meglátszik hogy ha megáll tankolni egy márkásabb autó, már szalad is a kutas ki hogy mit segíthet.

2019. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

"Napi 20 összejön nappalosban"


Mármint 20.000Ft naponta?! Azaz ha egy hónapban 20 napot dolgozol, akkor van nettó 400.000Ft bevételed a normál fizetéseden felül?! :O

Azonnal megyek kutasnak! Diplomás munkakörben a felét sem keresem.

Amúgy hozzám is mindig jönnek a kutasok, de mindig elhajtom őket. Nem engedem hogy az autómhoz nyúljanak. De hogy őszinte legyek, bennem fel se merült, hogy ezt azért teszik, hogy pénzt adjak nekik. Soha nem szoktam. Céges autónál tankolókártya van, amivel fizetni kell. Soha nem gondoltam arra, hogy a saját pénzemből fizessek a kutasnak, csak mert ott tankoltam. Saját autóm heti tankolásait is bankkártyával fizetem általában.

2019. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mondjuk eszembe nem jutna borravalót adni kúton. Extra szolgáltatást nem kérek/kapok, magam tankolok, a kutasok többsége meg amúgy sem túl kedves, szóval nincs miért adni.


Bár manapság azt látom bárhol, hogy hiába adok akár előre abban sem lesz köszönet, így inkább megtartom.

2019. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

2 helyen tankolok...


Vagy helyben a faluban kis kúton, ahol általában 1 nő van, ritkábban egy pasi.

Ők normálisak, ha úgy jön ki, hogy kellene vissza adniuk 20-30 forintokat akkor sosem kérem vissza.


Vagy MOL kúton tankolok kedvezményes kártyával, na ott még az utolsó 5 forintot is megvárom :D

2019. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

NEM EZ VOLT A KÉRDÉS ARRA KÉREK MINDENKIT HOGY AKIK NEM TUDNAK SZÖVEGET ÉRTELMEZNI KÍMÉLJENEK


KÖSZÖNÖM

2019. szept. 23. 15:55
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Én mindig hagyom hogy tankolja a kutas, 200 Ft-ot szoktam adni neki
2019. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!