Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok autókkal kapcsolatos...

Hol tudok autókkal kapcsolatos kérdéseket feltenni?

Figyelt kérdés

Szeretném a saját kezembe venni az én autómat, tudni akarom pontosan mit mikor és hogyan cseréltek ki, úgy hogy én végzem azokat. (Természetesen egy adott határig, a vezérműt már nyílván nem én végezném.) Ezért rengeteg olyan kérdésem van, amit szakemberektől kérdeznék, típustól függően, tehát az lenne a legjobb, ha az én autóm márkáját figyelembe vennék (Volkswagen). Valamint szívesen olvasnék a típussal kapcsoltban, legyen az tipp, típushiba, jó-ha-figyelsz okosság.


Létezik ilyen fórum?



2019. szept. 27. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Fórumokra az jellemző, hogy ismeretlenül irkáknak be az emberek, adnak hasznos tanácsokat, de ugyanolyan eséllyel írnak hülyeségeket.

Ezért sem ajánlott fórumokon gyűjtött instrukciókkal, megfelelő szakértelem nélkül neki állni autót dzerelni.

Fórumok természetesen vannak, használd a keresőt.

Facebook csoportok, márka kedvelő csoportok, stb...

2019. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képzettség nélkül nem ajánlom a kormány és kapcsolódó alkatrészei és a fék szerelését, mert ártatlan emberek életét veszélyezteted vele.
2019. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jesszuszom, attól, hogy zárójelbe raktam, attól még ugyanúgy él az a mondat.

Megismétlem: NEM olyan alkatrészek cseréjére gondolok, ami bonyolult és szakembert igényelne. Légszűrőkre és hasonlókra gondoltam, az Isten áldjon meg titeket :D

2019. szept. 27. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
javaslom a youtube videokat. Azt ugyan nem értem, miért akarnál otthon szűrőt cserélni, ha az olajat és azt a szűrőt nem tudod...de ez a te dolgod.
2019. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!