Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkezdtem a jogsimat egy...

Elkezdtem a jogsimat egy autósiskolánál, megvan a kresz. Át lehet menni más autósiskolához vezetni? Tudtok olcsóbb iskolákat? Nekem 1,5óra 8000ft

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármikor át mehetsz másik iskolához, csak el kell intézni a papírokat a jelenlegi autóssulival. Város?

Itt Debrecenben ahova én járok 1 óra 4500ft:)

2019. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A másfél óra, az 2*45 perc gondolom, tehát 4.000 Ft óránként. Ez nem számít soknak.


Ennél olcsóbban nem fogsz normális helyen, normális oktatót találni. Van pl, hogy 2500-3000 Ft-ért hirdetik, de csak akkor annyi, ha heti 1 órát mész, ha többet, akkor jóval drágább. Így több, mint fél év heti 1 órával a gyakorlat.


Én pl idén jártam vezetni Budapesten, 5500 Ft/óra áron, igaz, heti 2-3-szor 2 órát is tudott adni az oktató.

2019. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na igen, a jó oktató is fontos!(1.-es válaszoló vagyok)

Májusban raktam le a KRESZ-t, június vége fele vagy július eleje fele kezdtem el vezetni, és most tartok kb 13 óránál.. havi 1-2x kapok időpontot, volt hogy csak 1 órát tudtam vezetni.

Ha jó az oktatód, és hamar megtudja tanítani az alapokat, szerintem megéri az az ár amit írtál:)

2019. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég logikátlan megközelítés "olcsó" autós iskolát keresni.

Egy gyenge oktató mellett kevesebb óradíj nem biztos, hogy jobb, mint egy jó oktató mellett több óradíj.

A másfél óra, 2x45 perc, tehát 4000 forint egy óra, ami mostanság egyáltalán nem számít soknak.


Természetesen lehet iskolát váltani, de csak akkor érdemes, ha okod van rá. A szerződéstől függően lehetnek plusz költségei is.

2019. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem független oktatóval volt 5000Ft/45 perc, de asszem majdnem az egész megyében egységes.
2019. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az tök jó ár. Mármint függ attól, hogy milyen gyakran mész, hogy oktat és hogy vannak e más tanulók is a kocsiban.

Nekem 4700 volt egy óra. Egyedül voltam. Eleinte hetente egy alkalommal vezettem két órát. Majd heti kétszer.

Nem feltétlen az olcsó a jó megoldás. Sőt, a vezetés egyáltalán nem lesz olcsó, ha rendesen meg akarod tanulni..

2019. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!