Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell átiratkozni egy...

Hogy kell átiratkozni egy másik autósiskolához ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztem az oktatómmal. Kiabált velem mindig is, már le kellett volna váltani korábban. Ma azt mondta szó szerint kib*ssza a kartonomat csak mert ki mertem állni magamért és nem tűröm, hogy úgy beszéljen velem mint egy kutyával.


Háromszor meghúztak, kétszer hülyeségeken..pl.5cm-rel arrébb kellett volna parkolni ilyeneken.

Ja meg a vezetési óráimnak az első fél oráját elzabálja..


A lényeg hogy a 4. Vizsgadíjamat kifizettem neki. Vettem eddig 65órát és ma +2-őt. Jövő héten vizsgáznék de nem akarok visszamenni már hozzá mert gyomorideggel ülök be emellé az oktató mellé.


1.Ha átmegyek egy másik iskolához akkor ezzel az oktatómmal meg kell beszélnem hogy adja le a kartonomat? Persze miután feladtam neki ezt a két órát. A vizsgadíjam ugyan elveszik, de ez nem baj. Új oktatót szeretnék új iskolába.


2.A kartonomat a regibol fogják átküldeni az újba?


3. Meg kell indokolnom miért váltottam iskolát?


4. Elég ha bemegyek az ügyfélszolgálatra és elmondom hogy át akarok iratkozni?


5. Lassú ez a folyamat?

6. Kapni fogok új oktatót automatikusan vagy hogy működik?


Sajnos nem tudok semmit ezügyben és kétségbe vagyok esve. Valaki járt már így ?


21/L


2019. jún. 18. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be az autósiskolához, úgyis ott tudnak csak rendes, hiteles választ adni. Ilyen esetben érdemes tényleg váltani, még ha időben és pénzben is kicsit több lesz a vége, mert egy életre megutáltatja veled a vezetést.
2019. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átjelentővel tudsz iskolát váltani. A mostani sulidban kell kérned. Több hétig is eltarthat az ügyintézés.

van olyan suli, ahol kérbek pénzt azért is, ha el akarsz menni. Ezeket bent az irodában tudod tisztázni. Az oktatóddal nem muszáj drről beszélned.

2019. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy elég bemenni az ügyfélszolgálatra ahol indoklás nélkül közölheted velük, hogy szeretnél átjelentkezni máshova és kéred a képzési igazolást amit ha jól tudom 3 munkanapon belül kiállítanak. Ezzel az igazolással elég befáradni a kiválasztott autósiskolába és a többit ott tudjátok megbeszélni.


Lehet tudni, hogy melyik autósiskoláról akár oktatóról van szó? Budapesti? Csak azért kérdezem, mert én a héten tettem sikeres KRESZ vizsgát viszont a jelenlegi sulinak rossz a hírneve (kiabálós oktatók akiket csak a pénz érdekel) szóval én is át fogok jelentkezni valahova, csak még nem tudom hova.

2019. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!