Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes m760li-be night...

Érdemes m760li-be night vision-t kérni?

Figyelt kérdés

#BMW #m760li
2019. szept. 29. 13:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha valakinek van pénze és sokat vezet este, akkor ezen a szinten érdemes.


Neked meg tök mind1, mert úgysincs rá pénzed.

2019. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Pont ugyan ilyenem volt előtte is, csak éjszaka vezettem hazafelé, és egy őz elém ugrott az út széléről, totálkárosra törve a kocsimat. Ezért is gondolkoztam el a night vision-ön, tapasztalatokat kérve itt.
2019. szept. 29. 14:23
 3/26 anonim ***** válasza:
Legalább írtál volna már RR-t vagy rögtön egy magánhelikoptert helyette....
2019. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el. Nem értem mi olyan hihetetlen van benne...
2019. szept. 29. 16:55
 5/26 anonim ***** válasza:

Na jó, etessük a trollt: Mert egy 60 milliós autóról nem gyakorin fog kérdezni valaki, egy oylan helyen, ahol 99,9% senkinek sincs, nem mellesleg akinek van 60 misije autóra, fura, hogy azon agyal érdemes-e, hisz valszeg nem tétel a felára, így miért ne x-elné be. :D


Sokan próbálkoznak iylen kidobok valami drága autós kérdés, most de menőnek érzem magam, neten bárki bármit mondhat, én meg Chironnal voltam bevásárolni, csak sajna kevés fér bele.

2019. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Idefigyelj öcskös, attól még mert neked nincs, másnak lehet hogy tehetősebb háttere van. Én jó helyre születtem. Szomszédban pl páncélozott Range Rover van, nálunk ez mindennapos. Magyarország Monaco-ja ként is nevezik ezt a települést, de nektek ez felfoghatatlan...


Amúgy Németországban vettem az előző kocsit, 150k euró volt, ami csak 45 millió. Szálljál már le a földre..

2019. szept. 29. 17:07
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól van monaco most aztán mindenkit meggyőztél. Dobjál már egy képet az előző verdáról, biztos van róla egy csomó.
2019. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Oké, oké bátyus, itt meg a Nasa működik a szomszédban :D :Dű

Na pörgessük föl, írj valamit még :)

2019. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy pont aznap vettem a kocsit, és csak a baleset utánról van róla kép.


Itt a kép: [link]

2019. szept. 29. 17:26
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Aha, aha, milyen érdekes, hogy egy londoni telepen készült a kép. :D :D Tudod van a google nak olyan vicces része, hogy kép alapján is keres, miylen véletlen :D :D

2019. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!