Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani néhány...

Tudnátok mondani néhány "titkos tippet" ami elkerülte a figyelmem a használtautó piacon?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy elől tágas, kicsit erősebb benzines autót venni, a keret nagyjából 1.5-2 MFt. 120 lóerő felett, max. 200. Fogyasztás nem érdekel, megbízhatóság viszont fontos. Amit már néztem : 7gen accord, Octavia 2.0 FSI, E46 328i, IS200 (ritka) Mondeo 2.0, Mazda 6
2019. szept. 30. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az autószerelő Hondát ajánlott, azt mondta hogy azokkal alig van probléma. Viszont anyámnak H Astrája van, nagyon pöpec autó - viszont 1.7 Tdi. Még azzal sem volt gondja pedig 140.000-et már belerakott.
2019. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
328i. Na az egy jó motor
2019. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
E90 320i (150 LE). Az E90-ek most nagyon mennek le árban, sok van belőlük, lehet válogatni. Persze ez egyben azt is jelenti, hogy a kínálat minimum fele egy roncs, szóval csak okosan, ami 2 millió alatt van, azt én hanyagolnám. Ha kicsit erősebb (nyomatékosabb) kell, akkor ott a 320D M47-es motorral (164 LE). Nincs semmi gond a dízellel, nekem is ilyen volt, most adtam el.
2019. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Térj vissza az accordhoz
2019. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen a bmw. Első úton ne felejtsd el letörni az indexet.
2019. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7gen accord: jó, megbízható autó, az alkatrész viszont drága. Rozsdára figyelj. Octavia 2.0 FSI: sportosság nincs benne egyáltalán, ellenben egy kényelmes, tágas autó. Ez a 2.0 fsi viszont egy betegágy.

E46 328i: na ez egy jó választás, ha nem rozsdásodik. A kényelem és a sportosság is jellemzi (hátul nem olyan kényelmes azért). A motorja szinte örök élet, megfelelő karbantartás mellett.

IS200 (ritka): Sajnos nem ismerem csak hallomásból. Kb ez a japán e46. Csak a bömöst rengeteg szerelő kisujjában van, a Lexushoz értő szakembert viszont lepkehálóval kell levadászni

Mondeo 2.0: n.a.

Mazda 6: rohad mint a veszedelem, az alkatrész drága, a 2.3-as pedig olajzási gondokkal küzd.


Én azt mondom hogy E46 vagy Lexus is200. A pénzt pedig ne sajnáld rá. Inkább vegyél egy kevesebbet futott, karbantartott, szép de drága autót, mint egy kigittelt, összetákolt hulladékot olcsóbban, mert a végén drágább lesz és még meg is fogod utálni.


Ami még számítasba jöhet:

Audi A4 b6 1.8T (quattro)

2019. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!