Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Alacsony kalória és ch tartalmú ételeket mondani amiből be lehet kapni néhány falatot?

Eddig is próbáltam odafigyelni hogy mit eszek, most viszont teljesen belefogtam a diétába. Viszont nagyon éhes vagyok tizoraitol ebedig főleg és este. Mit egyek ilyenkor hogy jól lakjak?

1500 kcal és 160 ch a limitet, bár kalóriabázis szerint 200 ch lenne fogyáshoz de én azt soknak tartom.

máj. 14. 06:27  Privát üzenet  

A válaszok

Zöldségfélék!

Másrészt jobb, ha elhiszed egy professzionális oldalnak, hoyg miböl mennyire van szükséged, mert az kérdésed alapján hozzáértésed nincs.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 07:05 Privát üzenet
Zöldséget vagy almát.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 14. 09:06 Privát üzenet

Ha csak néhány falat kell két evés között, egyél mandulát vagy tökmagot. Sok fehérje és rost van bennük, 30 g kb. 180 kcal, 3-4 g ch.

Este vacsorázol valamit? Egyél olyan vacsorát, amivel nem éhezel meg lefekvés előtt. Pl. tojás, túró vagy sajt zöldségekkel.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 14. 11:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani olyan ebédet amibe alig van szénhidrát vagy kaloria?
Tudtok mondani olyan gyümölcsöket amiből szinte bármennyit megehetsz?
Tudnátok olyan mozis kaját mondani ( cinema city) ami nem hizlal annyira?
Tudtok mondani kalória számlálós oldalakat? Lehetőleg olyat, amit le lehet tölteni es azt is meri hogy az edzessel mennyit égettem el
Valaki meg tudja mondani, hogy miért? MIÉRT?
Tudtok olyan ételeket mondani amikben nincs sok kalória de laktatóak és az Insanyti edzésről mit tudtok mondani?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!