Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alacsony kalória és ch tartalm...

Alacsony kalória és ch tartalmú ételeket mondani amiből be lehet kapni néhány falatot?

Figyelt kérdés

Eddig is próbáltam odafigyelni hogy mit eszek, most viszont teljesen belefogtam a diétába. Viszont nagyon éhes vagyok tizoraitol ebedig főleg és este. Mit egyek ilyenkor hogy jól lakjak?

1500 kcal és 160 ch a limitet, bár kalóriabázis szerint 200 ch lenne fogyáshoz de én azt soknak tartom.


2019. máj. 14. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Zöldségfélék!

Másrészt jobb, ha elhiszed egy professzionális oldalnak, hoyg miböl mennyire van szükséged, mert az kérdésed alapján hozzáértésed nincs.

2019. máj. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lilla64 ***** válasza:
Zöldséget vagy almát.
2019. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak néhány falat kell két evés között, egyél mandulát vagy tökmagot. Sok fehérje és rost van bennük, 30 g kb. 180 kcal, 3-4 g ch.

Este vacsorázol valamit? Egyél olyan vacsorát, amivel nem éhezel meg lefekvés előtt. Pl. tojás, túró vagy sajt zöldségekkel.

2019. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!