Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az hogy ha lefenykepeznek...

Igaz az hogy ha lefenykepeznek hogy tullepted a sebesseget akkor nem torolhetik ki a rendszerbõl, hanem muszalj hogy megbuntessenek?

Figyelt kérdés

Megallitott a rendor hogy tulleptem a hatart, de pont a dokitol jottem amugyis nagyon rosszul voltam, es kertem hogy engedje el a buntetést, de nem akarta.

A város végén gyorsitottam fel 75re, arra semmi sincs, egyszerűen nagyon rosszul voltam, de mégis megbuntetett.


2019. okt. 1. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
sajnos igen. harmincas tábla után csíptek meg, a gép már el is küldte Szombathelyre. Csekk, fizet.
2019. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyon rosszul vagy akkor egyáltalán miért ülsz motorra.?
2019. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra hivatkozni, hogy rosszul vagy... Annyira csak nem voltál rosszul, hogy autóba ülj és vezess.


Amúgy ha valóban rosszul van az ember, akkor be kell látnia, hogy vezetésre alkalmatlan abban az állapotban. Ilyenkor segítséget kell kérni.

Vagy gondolod, hogy elájulsz vezetés közben, aztán a hullaházban majd felélesztenek, hogy ó hát csak rosszul volt...


Semmi esély, hogy elengedik a büntetést.

2019. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fogorvostol jottem es fajt a fejem es az arcom.


Egyébként könyörület nincs bennük az ember felé?


Értem én ha indokolt lenne de kulvaros ahol senki sem lakik .


A rendõrök sosem bocsájtanak meg

(kis hibakat), sosem könyörűlnek?

2019. okt. 1. 22:43
 5/10 A kérdező kommentje:
1es mennyi bűntetést küldtek?
2019. okt. 1. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyivel lepted túl.

Ha 30-as Tábla volt és 75-tel mérték be, az 300.000 lesz.

2019. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mire könyörüljenek meg.

Te alkalmatlan voltál a vezetésre, pont annyira mintha kábítószert szedtél volna.

Sőt lehet a gyógyszer befolyással volt rád.

Úgy hogy ha nagyon vered magad még ezért is pluszba megbüntethetnek.

" Értem én ha indokolt lenne".

Te sok mindent nem tudsz és nem értessz.

Vajon a KRESZ mire való???

2019. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:

Ez a sztori valahogy nem kerek......megállított a rendőr,mert gyorsan mentél,de nem tudni mennyi a büntetés.......ilyen a mesében sincsen,mert 2 féle képpen büntetnek gyorshajtast.

1)közigazgatási birsag:ilyenkor nem allitanak meg hanem a trafi automatikusan kuldi szombathelyre a kepet,aztan onnan meg majd kapod a csekket amin minimum 30ezer lesz

2)helyszini birság:egyre ritkább,ilyenkor ugyan is valoban megallit a rendőr,de ilyenkor helyszini birságot kapsz....magyarul egy csekket azonnal amin rajta az összeg ami egyebkent ilyenkor 5000forinttol indul......

Ugyhogy ez netto baromsag amit irsz hogy megallitottak de nem tudni mennyi az osszeg stb stb.....mert azert biztosan nem allitottak meg hogy kozoljek hogy lekapott a trafi,es majd közigazgatasi birsagot tetszik kapni.......

2019. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, egyébként ha 50 helyett 75-tel mentél, az 30E ft.
2019. okt. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sebességtúllépés esetén nincs mód méltányosságra. Ha a feleségedet viszed autóval szülni, és a gyerek élete múlt azon a 10 percen, amennyivel hamarabb odaértél, akkor sincs mód rá. Nincs jogkörük a mérséklésre.


Amúgy mneg örülj, hogy a vezetésre alkalmatlan állapotban történő járművezetést nem húzták rád. A gyógyszeres befolyásoltság és a rosszullét is ugyanannyira kizáró ok, mint az alkoholfogyasztás.

2019. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!