Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ford Mustang vagy a Chevrole...

A Ford Mustang vagy a Chevrolet Camaro a jobb autó?

Figyelt kérdés
Minden szempontot figyelembe véve.
2019. okt. 2. 12:01
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
70%

Minden szempontot figyelembe véve:

-a gulyásleves vagy a túrós palacsinta a finomabb?

-beyonce vagy jennifer lopez csinosabb?

-az én vagy a te apukád az erősebb?

-a tengerparti nyaralás vagy vagy fent a hegyekben túrázás a szebb......

Stb stb.....kb ilyen értelmi szintű a kerdesed...........

2019. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két autó között csak emocionálisan lehet különbséget tenni.

Nekem inkább Mustang

2019. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az iylen kérdéseket, ha eldöntöd az első válaszban lévő kérdéseket, utána ez is megválaszolható.
2019. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, minden világos. Azért kérdeztem, mert nem értek hozzá, arra gondoltam, hogy az egyik a másikhoz képest valamiben nagyon kitűnik.
2019. okt. 2. 16:51
 5/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnek válaszolva:


- a túrós palacsinta a finomabb, azért is eszem meg a gulyásleves után


- Beyonce csinosabb


- a te apukád az erősebb, mert az enyém már nem él


- a hegyekben túrázás a szebb, mert onnan rálátni a tengerpartra is (ideális esetben)

2019. okt. 2. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem teljesen értek egyet az előző hozzászólókkal.

Úgy isten igazából nem kérdeztél nagy hülyeséget. Camaro és a Mustang teljesen egy kategóriában játszik...

(Bár hozzáteszem nem tudom milyen évjáratról beszélünk)


Jó erőben lévő amerikai izomautó mind a kettő. Bár új Mustangokat már európában is forgalmazzák, meg talán a Camarot is (bár azt nem tudom)


A döntés abszolút emociális lenne. Még nálam is.

Ki kéne próbálni mind a kettőt. Mind a kettő sokat eszik. Nagyon V8. (Bár van kisebb is). Nagyon megy. NAgyon hörög. Nagyon szép. Nagyon maszkulin. Nagyon megnézik mind2-t.


A Mustang kicsit népszerűbb itthon, az újakból már azért látni. A camaro azért méretre szerintem még mindig elég amerikai.

Ha hirtelen döntenem kéne, és is gondban lennék.

2019. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezek az autók túllépnel azon, hogy „az autó egy olyan eszköz, ami gyorsan és biztonságosan eljuttat A-ból B-be”. Tehát hobbiautók. Az a jobb, amelyik neked tetszik, amelyik számodra jobb vezetési élményt nyújt, amelyiknek neked jobban tetszik a hangja. Ezeknél nem számít, hogy milyen fogyasztása van meg hasonlók... nem arra lettek tervezve, hogy jók legyenek, hanem élményre. Szóval próbáld ki, és válaszd a hozzádillőbbet! 🙂
2019. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%

Amerikai autóként a "Camaro" név már apellál nekem. Csak a mustang, ez nem kérdés.


(Egyébként a mustang megbízhatóbb, olcsóbb a fenntartása, kevesebbet fogyaszt és környezetvédelmi szempontból is jobb.) -Ezek mind olyan dolgok, amik szerintem benzines autó vásárlásakor alapból nem kéne, hogy szempontok legyenek, hacsak nagyon vidéken laksz, ahol nem lehet megoldani a közlekedést autó nélkül.

2019. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mert egy féle camaro és egy féle mustang van, hogy épp olcsóbb fenntartani vagy kevesebbet eszik stb.
2019. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!